Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Відбулось перше засідання Ради регіонального розвитку Першотравенська

Фотографія

Як відомо, за ініціативи Глави держави Петра Порошенка в квітні 2015 року була створена Рада регіонального розвитку при Президенті України з метою сприяння налагодженню ефективної взаємодії державних органів з органами місцевого самоврядування у питаннях напрацювання оптимальної моделі розвитку громад, здійснення реформ у сфері децентралізації управління регіональним розвитком та вирішення проблемних питань життєзабезпечення населення.

Ради регіонального розвитку були створені в обласних центрах. Наприкінці минулого року за дорученням Президента України відповідні ради створили і в містах та районах.

16 січня в Першотравенську відбулось перше засідання новоствореної Ради регіонального розвитку міста, яку очолила міський голова Оксана Вінницька. До консультативно-дорадчого органу увійшли представники органів місцевого самоврядування, галузей освіти, медицини, бізнесу та громадськості.

На засіданні були підведені підсумки роботи міської влади протягом 2015-2018 років. Заступник міського голови - начальник міськфінуправління, заступник голови Ради регіонального розвитку Першотравенська Тетяна Макаренкова озвучила позитивні зрушення, які відбулися в шахтарському місті завдяки впровадженню децентралізації та інших ключових загальнодержавних реформ. Так, в Першотравенську вперше за багато років розпочався процес капітального ремонту доріг – відремонтовано центральні вулиці Шкільна, Пушкіна, Кобзаря та 8 внутрішньоквартальних проїздів. Протягом трьох років суттєво покращено технічний стан міських котелень, що підвищило якість послуги теплопостачання. Крім того виконано численні капітальні ремонти та придбано сучасне обладнання для закладів освіти, культури, медицини та спорту. Коштом обласного бюджету вдалось вирішити глобальну проблему аварійних каналізаційних мереж міста. Для дітей створено новітню школу робототехніки, інклюзивно-ресурсний центр. Також здійснено реконструкцію багатофункціонального спортивного майданчика «Спорт для всіх» на вулиці Пушкіна та футбольного поля зі штучним покриттям на території ДЮСШ «Шахтар». Значні кошти спрямовуються на благоустрій міста. На території колишнього пустиря біля ЗШ №5 облаштовано зелену зону відпочинку. В місті встановлюються дитячі спортивно-ігрові майданчики. В Першотравенську успішно реалізуються заходи з енергозбереження. За кошти гранту від Північної Екологічної Фінансової Корпорації НЕФКО в двох загальноосвітніх школах № 2 та 4 замінено 260 вікон; в Будинку культури «Шахтар» - 58 вікон; на котельні «Південна» встановлені живильні та конденсатні насоси.

Цього дня члени Ради регіонального розвитку обговорили перспективний план розвитку міста на 2019-2021 роки. Пріоритетними напрямками визначено: покращення водопостачання міста; капітальний ремонт доріг та міської площі; реконструкція очисних споруд та заміна каналізаційних мереж; реконструкція системи зовнішнього освітлення міста та парків; будівництво та реконструкція соціально значущих об’єктів тощо.

Отже, Ради регіонального розвитку створені для того, аби громади та державні органи влади могли спільно визначити пріоритети розвитку регіонів і всієї України на найближчі 3 роки, а також сформувати перелік першочергових об’єктів, які будуть реалізовуватися в умовах децентралізації.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2019 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді