Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Міська рада розглянула низку важливих питань

Фотографія

06 лютого під головуванням очільниці міста Оксани Вінницької відбулось засідання чергової 35 сесії Першотравенської міської ради VIІ скликання. На засіданні були присутні 30 депутатів, в порядку денному розглянули 29 нагальних питань.

На початку засідання депутати заслухали звіт секретаря ради Надії Петрової про виконання плану роботи міської ради за 2018 рік, а також затвердили план роботи ради на 2019-й.

Крім того, було затверджено низку розпоряджень міського голови, прийнятих у міжсесійний період у бюджетній сфері та внесені зміни до програми здійснення депутатами Першотравенської міської ради повноважень, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2017-2020 роки.

Про затвердження фінансового плану та виробничої програми Першотравенського МЖКП на 2019 рік доповіла директор підприємства Ірина Кривенко. Вона зазначила, що плановий дохід підприємства на 2019 рік складає 95,2 млн грн, в той час, як планові витрати становлять 101,9 млн грн. Тож, план прибутків та збитків основної діяльності підприємства на 2019 рік має від’ємний фінансовий результат в сумі 6,7 млн грн.

Виробнича програма МЖКП складена на основі результатів діяльності за попередні роки, враховуючи загальновиробничі норми питомих витрат палива, теплової енергії, нормативи використання питної води. Програма містить кількісні завдання за видами комунальних послуг, які підприємство виробляє та реалізує в плановому періоді, виходячи з потреб споживачів, основний відсоток яких складає населення. Фінансування програми здійснюється за рахунок отримання доходів від надання послуг централізованого теплопостачання, водопостачання, водовідведення та вивезення твердих побутових відходів.

На підприємстві для забезпечення стабільної фінансово-господарської діяльності першочерговими заходами залишаються: виконання обсягу реалізації послуг і плану витрат трудових, матеріальних і інших ресурсів підприємства; оптимізація податкового навантаження на підприємство в межах чинного законодавства; надання додаткових послуг; проведення претензійно-позовної роботи з боржниками тощо.

Цього дня було затверджено план заходів міської програми «Реформування і розвиток житлово-комунального господарства міста» на 2019 рік. В рамках програми заплановані такі заходи, як: капітальний ремонт вимощення біля житлових будинків; фінансове забезпечення виконання капітальних ремонтів житлових фондів ОСББ; реконструкція, переобладнання та капітальний ремонт зовнішніх мереж тепло-, водопостачання та водовідведення; продовження технічного переоснащення міських котелень; реконструкція та благоустрій міської території; капітальний ремонт доріг, внутрішньоквартальних проїздів та тротуарів; придбання, утримання та ремонт комунальної спецтехніки тощо. На реалізацію заходів програми планується залучити кошти міського, державного (обласного) бюджетів та з інших джерел.

Також міська рада затвердила порядок розміщення об’єктів зовнішньої реклами в місті Першотравенську. Відповідно до прийнятого порядку, розміщення зовнішньої реклами буде здійснюватися виключно на підставі дозволів, що видаються робочим органом за рішенням виконавчого комітету. Для одержання дозволу заявник має подати через Центр надання адміністративних послуг робочому органу заяву та необхідні документи. Також цим порядком визначено терміни прийняття рішень щодо надання дозволу, порядок оплати за тимчасове користування місцями розташування рекламних засобів, правила розміщення соціальної реклами, вимоги до розташування рекламних засобів тощо.

Крім того, було затверджено програму розвитку земельних відносин, використання та охорони земель у м. Першотравенську на 2019-2021 роки. Основою програми є впровадження заходів щодо збереження, охорони, відтворення та раціонального використання земельних ресурсів міста. Заходи спрямовані на розв'язання проблем соціально-економічного й екологічного розвитку міста. Досягнення зазначеної мети буде здійснюватись шляхом реалізації таких основних етапів, як проведення інвентаризації земель міста та встановлення меж м. Першотравенська.

Наприкінці засідання депутати розглянули та затвердили низку питань земельного характеру.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2019 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді