Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Відбулося позачергове засідання комісії ТЕБ та НС

27 лютого міський голова Оксана Вінницька скликала позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. У порядку денному слухалось питання щодо ускладнення епідемічної ситуації захворюваності на кір. Головний лікар Першотравенського МЦПМСД Любов Ровенчук поінформувала присутніх, що станом на 27.02.2019 року на 13.00 год. в лікарню звернулось 9 громадян з симптомами, схожими на кір. Їх госпіталізовано до інфекційного відділення для подальшого дообстеження та встановлення діагнозу. Більшість госпіталізованих осіб не є мешканцями міста.

Прийом осіб з підозрою на кір ведеться в боксі амбулаторії №2 з 8.00 до 19.00 год. відокремлено від інших пацієнтів.

Зважаючи на ситуацію, яка склалася, на засіданні ТЕБ та НС створено штаб та затверджено заходи щодо недопущення епідемічної ситуації на території міста Першотравенська.

Довідково: Захворювання на кір передається повітряно-крапельним шляхом. Перші ознаки – різке підвищення температури тіла (до+39), головний біль, слабкість. Може виникати нудота та блювання, відмічається почервоніння слизової оболонки з характерними плямами білого кольору. На 3-5 день від початку захворювання на тілі, починаючи з обличчя, з`являється мілкий висип.

Щоб запобігти розповсюдженню поширення хвороби рекомендується уникати великого скупчення людей, частіше провітрювати приміщення, дотримуватись правил особистої гігієни.

Специфічною профілактикою кору є планова вакцинація, яка проводиться згідно національного календаря профілактичних щеплень. КНП «Першотравенський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» вакциною проти кору для дітей забезпечений в повному обсязі. Вакцинація дітей проводиться у віці 1 року. Ревакцінація – у віці 6 років.

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2020 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді