Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Розпочато роботу з виготовлення схеми оптимізації системи теплопостачання міста Першотравенська

Фотографія

Нещодавно у виконкомі Першотравенської міської ради відбулось перше засідання робочої групи з розробки схеми оптимізації системи теплопостачання міста. Розробка схеми буде виконуватися в рамках програми соціального партнерства компанії ДТЕК та міста Першотравенська з метою визначення енергозаощадних заходів, які мають забезпечити економію паливно-енергетичних ресурсів та покращити екологічний стан навколишнього середовища.

Міський голова Оксана Вінницька привітала членів робочої групи з початком важливої роботи та зазначила, що компанія ДТЕК завжди допомагає місту вирішувати проблемні питання, пов’язані з теплопостачанням міста. Цього разу за кошти компанії будуть виконані роби з розробки схеми оптимізації системи теплопостачання міста Першотравенська.

Наразі спеціалісти енергосервісноїфірми «Оптіменерго» приступили до роботий займаються збором необхідної інформації для виготовлення важливого документа, який у подальшому дозволить розвивати теплове господарство міста.

Представник фірми поінформував присутніх, що на обох котельнях вже проведено інструментальний енергоаудит. Об`єкти знаходяться в задовільному стані, а місцями - у дуже хорошому. Тому більш доцільно удосконалювати наявне теплове господарство, ніж докорінно його змінювати. В числі енергозберігаючих заходів, які планують розробити спеціалісти «Оптіменерго» - впровадження системи енергоменеджменту підприємства; електросистеми контролю, моніторингу довготривалості тепломережі тощо. Члени робочої групи підняли питання щодо багаторічних проблем, пов’язаних з вугільним опаленням міста. Це очищення повітря від золи з димових газів та накопичення шлаку, який практично не утилізується. Спеціаліст запевнив, що екологічні заходи також будуть розроблені тавключені до схеми оптимізації теплопостачання міста.

Слід зазначити, що забезпечення мешканців шахтарського міста якісним теплопостачанням – один з пріоритетних напрямків роботи нинішнього керівництва міста. Останні декілька років на ремонти та технічне оснащення об’єктів теплового господарства спрямовувалися значні кошти з міського бюджету, від компанії ДТЕК та залучались інвестиції від компанії NEFCO. В результаті капіталовкладень та виконаної роботи в житлових будинках, освітніх та інших соціальних закладах стало тепло і затишно.

Наразі питання вирішення екологічних проблем, нарешті, зрушується з місця. За словами радника департаменту ДТЕК із взаємодії з місцевими органами влади Юрія Остряніна, наприкінці квітня схема оптимізації системи теплопостачання міста Першотравенська буде повністю готова та затверджена в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства. Цей документ надасть місту можливість залучати інвестиції з державних,іноземних та інших фондів на реалізацію проектів щодо удосконалення системи опалення, адже власних коштів у міста замало, щоб підтримувати теплове господарство у належному стані.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2020 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді