Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Акціонерне товариство «ДТЕК Дніпровські електромережі» інформує

Фотографія

З 1 січня 2019 року в Україні набув чинності перший етап державної реформи на ринку енергопослуг. Відбулось остаточне розділення колишніх обленерго: послуги з розподілу електроенергії надають оператори системи розподілу, а поставку елктроенергії – компанії-постачальники.

Нагадуємо, що постачальником електроенергії в Дніпропетровській області з 1 січня 2019 року державою визначена компанія «Дніпропетровські енергетичні послуги». Вона приймає покази лічильників, виставляє рахунки й приймає оплату за електроенергію, спожиту після 1 січня 2019 року.

ДТЕК Дніпровські електромережі з 1 січня 2019 року є оператором системи розподілу, який забезпечує якість і надійність електропостачання, управляє системою розподілу, експлуатує і ремонтує електричні лінії, підстанції, займається питаннями приєднання споживачів до електромереж і обмежує електропостачання, встановлює лічильники електроенергії і фіксує їх показання. Щоб поліпшити якість обслуговування клієнтів з цих питань, ДТЕК Дніпровські електромережі розширив способи комунікації і оновив контактні лінії свого контакт-центру.

З 11 березня 2019 року зв’язатися з ДТЕК Дніпровські електромережі мешканці Дніпропетровської області зможуть за трьома оновленими номерами телефонів:

(056) 790-99-00, (066) 790-99-00, (067) 790-99-00.

За цими телефонами можна залишити заявку, проконсультуватися щодо послуг, які надає оператор системи розподілу електроенергії, а також звірити показання лічильників. Акцентуємо увагу: колишній номер контакт-центру 0 800 500 444 анулюється і діяти вже не буде.

Крім телефонної лінії контакт-центру, залишати заявки, пов’язані з якістю і надійністю електропостачання, термінами приєднання до електромереж, їх експлуатації і ремонту, можна в особистих повідомленнях на офіційній сторінці ДТЕК Дніпровські електромережі в соціальній мережі Facebook.

Генеральний директор акціонерного

товариства «ДТЕК Дніпровські електромережі»

Кухтій В.Ю.

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2020 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді