Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Привітання з Міжнародним жіночим днем

Фотографія

Дорогі жінки!

Сердечно вітаю вас із прекрасним весняним святом - Міжнародним жіночим днем! Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. Це свято сповіщає людству про прихід весни подеколи навіть і в негоду. Проте і примхи погоди не впливають на святковий настрій, адже його творять щирі посмішки і тепло сердець люблячих чоловіків.

Жінки завжди були і залишаються символом життя на землі, краси і чарівності, джерелом натхнення. Жінка є тією душевною основою, яка зберігає сім'ю, підтримує тепло домашнього вогнища, дбайливо передає з покоління в покоління народні традиції та звичаї. З прадавніх віків жінку в Україні величали Берегинею. І сьогодні наші жінки є уособленням віри в подолання всіх труднощів і перешкод.

Слід зазначити, що жіноче населення Першотравенська складає понад 50%. Жінки нашого міста працюють на виробництві, в житлово-комунальному господарстві, у сферах освіти, охорони здоров’я, культури, в держаних закладах, сферах обслуговування та торгівлі. Хочу подякувати всім жінкам, які трудяться на благо рідного міста.

Завдяки молодим мамам дитячі сади і школи наповнюються дітлахами. За сьогоднішніми хлопчиками і дівчатками - майбутнє нашого шахтарського міста. І якими вони виростуть - багато в чому залежить від вас, дорогі жінки.

Хочеться висловити подяку матерям прийомних сімей. На сьогодні в Першотравенську налічується 3 прийомні сім'ї та 4 дитячих будинки сімейного типу, де виховується 32 дитини.

Особливі слова вдячності матерям-героїням. Наразі в місті проживає 10 жінок, які удостоєні цього високого та почесного звання.

Дорогі жінки, у цей прекрасний весняний день щедро зичу вам віри в краще майбутнє – воно неодмінно настане, віри в людей – вони переважно є добрими, віри в себе – це є запорука успіху. А ще бажаю міцного здоров’я і довголіття, щастя і достатку, родинного затишку і палкого кохання, здійснення всіх мрій та гармонії в житті.

Хай життя збагачує вас неперевершеною жіночою мудрістю, дарує приємні несподіванки, необмежені можливості, цікаві зустрічі й тепло близьких людей.

Вічної вам весни і молодості, шановні жінки. Зі святом!

Міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2019 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді