Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Першотравенських жінок привітали зі святом весни

Фотографія

7 березня у Будинку культури «Шахтар» відбулось урочисте зібрання, присвячене Міжнародному жіночому дню, на яке запросили працівниць усіх сфер життєдіяльності міста. На адресу жінок зі сцени лунали численні компліменти щодо вроди, мудрості, чуйності та інших якостей, притаманних лише представницям прекрасної половини людства. Цього дня всіх жінок Першотравенська привітала міський голова Оксана Вінницька – жінка, в якій успішно поєднуються чарівність та відмінні ділові якості.

- Найкрасивіші, наймудріші, найталановитіші жінки – це жінки міста Першотравенська. Наших вчителів знають далеко за межами міста, наші дівчата-спортсменки представляють місто на обласних та міжнародних змаганнях, у нас дуже талановиті лікарі, професіонали працюють у соціальній та інших сферах. Сьогодні я хочу подякувати та висловити повагу кожній з вас за той вклад, який ви вносите у розвиток нашого чудового шахтарського міста. Вітаю вас зі святом і бажаю, щоб весна принесла вам багато добрих змін, удачі, міцного здоров’я та гарного настрою, - побажала першотравенським жінкам очільниця міста.

З нагоди свята весни міський голова вручила сертифікати на отримання по 2000 грн громадським організаціям «Суспільство батьків дітей-інвалідів «Довіра» (голова – Людмила Цимбаленко) та «Вуха Лапи Хвіст» (голова – Марина Шимко) на здійснення їх благородної справи - допомогу тим, хто цього найбільше потребує.

Вітальні листи та грошові премії отримали матері загиблих воїнів Захарчук Валентина, Малишенко Ніна та Хорунжа Ірена.

Цього дня міський голова вручила ордери на службові квартири Гуляєвій Дар’ї, лікарю-хірургу хірургічного відділення Центральної міської лікарні, та Товстик Марині, лікарю-невропатологу хірургічного відділення ЦМЛ. Ордер на право постійного користування квартирою отримала Бредихіна Ірина, сестра медична-анестезист відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії Центральної міської лікарні.

З першим весняним святом першотравенських жінок також привітав народний депутат України Артур Мартовицький, який вручив подяки працівницям різних сфер життєдіяльності міста.

З відеопривітанням до жінок міста звернувся депутат обласної ради, головний лікар Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. І.І. Мечникова Сергій Риженко. Він побажав всім представницям прекрасної статі змін на краще, жіночого щастя, любові та радості.

Артисти творчих колективів міста своєю майстерністю і щирістю створили всім присутнім святковий настрій та подарували незабутні враження, які надовго залишаться у серцях першотравенських жінок.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2019 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді