Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Заслужена артистка України Ірма Вітовська завітала до Першотравенська

Фотографія

12 березня до Першотравенська завітала заслужена артистка України Ірма Вітовська. Ця чудова жінка є не тільки видатною актрисою театру та кіно, продюсером, вона також активний громадський діяч, який переймається долею своєї держави та її народу.

Під час творчої зустрічі в Будинку культури молоді «Україна» Ірма поспілкувалася з першотравенцями та розповіла про розвиток вітчизняного кінематографу, що доволі активізувався протягом останніх декількох років. Артистка зазначила, що така велика європейська держава як Україна обов’язково повинна мати своє кіно, та, на жаль, довгі роки ця галузь культури перебувала у повному занепаді. На щастя, зараз все змінилося. За словами Ірми, вона навіть і не мріяла, що зможе випускати нові фільми щороку.

- Так, звичайно, це ще тільки початок, і нові кінострічки даються непросто, залишається багато проблем, які потрібно вирішувати. Та вже є прекрасні результати і свідчення тому – достойне представлення нашого кіно на міжнародному рівні. Слід зазначити, що 5 українських картин вже відібрано міжнародними експертами на кінофестиваль Категорії «А» - один з найпрестижніших фестивалів світу, - зазначила Ірма.

Міський голова Оксана Вінницька висловила артистці вдячність за творчий візит до Першотравенська та зазначила, що громада шахтарського міста також прагне аби Україна розвивалася в усіх напрямках. Вона побажала Ірмі творчого натхнення, успішного втілення всіх задумів та вручила сувенірну продукцію на згадку про наше чудове місто.

Цього дня присутні мали нагоду переглянути кінострічку українського виробництва «Брама», в якому Ірма Вітовська зіграла головну роль старої жінки, яка навчилася виживати у будь-яких умовах. Фільм викликав у глядачів масу глибоких почуттів, нікого не залишив байдужим та змусив замислитися про наше минуле й сьогодення.

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2019 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді