Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Сергій Риженко завжди піклується про здоров’я першотравенців

Фотографія

11 березня в Першотравенську на базі міських лікарень відбувся День здоров’я, який вкотре організував Сергій Анатолійович Риженко, депутат обласної ради, головний лікар обласної клінічної лікарні імені Мечникова. В цей день кращі лікарі закладу надали консультації та рекомендації 319 першотравенцям з хронічними хворобами, які перебувають на диспансерному обліку.

На прийомі працювали лікарі: Жердєв І.І. - ортопед-травматолог, завідувач відділення травматології і ортопедії № 1; Сергєєв О.О. - хірург судинний, завідувач відділення хірургії судин; Лищенко Д.В. - отоларинголог, завідувач відділенням мікрохірургії вуха; Краснов В.М. - уролог, завідувач відділенням урології №2; Ціопкало Д.О. - уролог, завідувач центру амбулаторної хірургії; Попова О.М. - хірург, завідувач обласної консультативної поліклініки; Маляр К.Ю. - ендокринолог, завідувач відділення ендокринології; Мосєнцева О.В. - гастроентеролог; Єнотова Н.В. - акушер-гінеколог, завідувач гінекологічного відділення; Медведєв М.В. - професор, доктор медичних наук, лікар акушер-гінеколог; Комок А.С. - щелепно-лицьовий хірург, завідувач відділення щелепно-лицьової хірургії; Скороходова О.В. - лікар функціональної діагностики; Єршова С.Ю. - ендоскопіст; Городецький С.Г. - сонолог.

Цього дня Сергій Риженко та директор департаменту охорони здоров’я ДніпроОДА Наталія Будяк поспілкувалися з міським головою Оксаною Вінницькою, депутатами та громадськістю щодо підвищення якості медичного обслуговування в шахтарському місті.

Сергій Анатолійович зазначив, що йому завжди приємно приїжджати до Першотравенська, де він здобув довіру людей та завжди готовий допомогти їм у лікуванні. Керівник кращого обласного медзакладу висловив велику вдячність міському голові Оксані Вінницькій та всім, хто працює заради благополуччя міста, докладає зусиль, аби змінювати життя на краще. Під час зустрічі присутні з «перших вуст» дізналися про напружену і важку роботу колективу лікарні імені Мечникова, яка за 5 років прийняла 3000 тяжко поранених військовослужбовців. З них 97% поранених медикам вдалось врятувати. В цій благородній справі їх суттєво підтримали меценати, в числі яких багато людей з вугледобувної промисловості, волонтери з Дніпропетровщини та інших регіонів України.

Під час зустрічі обговорювалося питання щодо оновлення матеріально-технічної бази міських лікарень, які надають послуги не тільки жителям Першотравенська. Центральна міська лікарня є регіональною і знаходиться на балансі обласної ради та обслуговує також мешканців прилеглих Петропавлівського та Межівського районів. У закладі працюють цілодобова лабораторна та рентген служба, ургентна служба лікарів. Також в лікарні збережені і утримуються важливі відділення, які є далеко не у кожному місті – пологове, інфекційне та неврологічне. Хоча громади сусідніх районів сплачують за послуги, однак основне фінансове навантаження лягає саме на міський бюджет Першотравенська. Наразі лікарні вкрай необхідно замінити зношене рентгенологічне обладнання вартістю понад 3 млн грн. Директор департаменту охорони здоров’я Наталія Будяк пообіцяла, що всіляко сприятиме, щоб заклад отримав потрібне обладнання. Також вона зазначила, що на найближчій сесії обласної ради буде розглянуто питання щодо передачі ЦМЛ з комунальної власності облради в комунальну власність міста. Адже наразі лікарня утримується за рахунок державної субвенції та додаткового фінансування з бюджету Першотраенська, яке в 2018 році склало 43% від загального обсягу.

Присутні на зустрічі не оминули нагоди висловити вдячність за висококваліфіковану медичну допомогу, яку їм та іншим першотравенцям постійно надають в лікарні Мечникова. В особі Сергія Риженка керованому ним колективу медиків побажали нових успіхів, терпіння, сили та вдячності від врятованих і вилікуваних пацієнтів.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2020 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді