Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Відбулося чергове засідання оперативного штабу з реагування на ситуацію з поширення кору

Фотографія

14 березня відбулося засідання оперативного штабу з реагування на ситуацію з поширення кору. За даними Першотравенського міського центру первинної медико-санітарної допомоги та центральної міської лікарні всього з 26.02.19 по 14.03.19 з підозрою на кір до інфекційного відділення було госпіталізовано 38 осіб (11- відвідувачі біблейської школи, 2 – мешканці Петропавлівського району, решта - першотравенці), з них 9 дітей. Загалом 23 особи, в тім числі 6 дітей, вже успішно пройшли курс лікування та виписані з лікарні. Наразі в інфекційному відділенні на лікуванні знаходяться 8 осіб (7 дорослих та 1 дитина старшокласник). В педіатричному відділенні на завершальній стадії лікування знаходиться 2 дітей. Всі випадки захворюваності на кір мають легкий та середній ступені важкості. Тяжкі та летальні випадки відсутні.

Медичні та санітарні служби міста зазначають, що ситуація із захворюваності на кір наразі керована. Медині заклади в повному обсязі забезпечені необхідними медичними препаратами та дезінфікуючими засобами.

На виконання протоколу оперативного штабу в місті вживаються всі необхідні заходи з попередження захворюваності на кір. В загальноосвітніх школах відмінено кабінетну систему (уроки для класу проводяться в одному кабінеті), регулярно здійснюється кварцування, вологе прибирання та провітрювання приміщень. Також продовжується роз’яснювальна робота з батьками учнів щодо вакцинації та дотримання санітарно гігієнічних норм.

У зв’язку з тим, що захворювання на кір передається повітряно-крапельним шляхом, лікарі рекомендують уникати місць скупчення людей, дотримуватись правил особистої гігієни та зміцнювати імунітет.

Слід зазначити, що специфічною профілактикою кору є планова вакцинація, яка проводиться згідно з національним календарем профілактичних щеплень.

КНП «Першотравенський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» вакциною проти кору для дітей забезпечений в повному обсязі. Вакцинація дітей проводиться у віці 1 року. Ревакцінація – у віці 6 років. Безкоштовна вакцинація також передбачена для осіб віком до 30 років.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2020 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді