Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Опитування городян щодо присвоєння звання «Почесний громадянин міста Першотравенська» Лобку Анатолію Миколайовичу

Фотографія

Шановні першотравенці!

Звертаємося до вас з проханням взяти участь в обговоренні кандидатури Лобка Анатолія Миколайовича на присвоєння звання «Почесний громадянин міста Першотравенська» (відповідно до Положення про звання, затвердженого рішенням Першотравенської міської ради від 06.02.2019 № 12-35/VII).

ДОВІДКОВО:

Анатолій Миколайович Лобко розпочав свою трудову діяльність техніком-технологом після закінчення Дружківського гірничо-машинобудівельного технікуму на Першотравенському ремонтно-механічному заводі з 1971 року. Працював старшим майстром, начальником дільниці з виготовлення металоконструкцій. У 1987 році був обраний головою профспілки заводу та по сьогодні беззмінний її голова.

За багаторічну і самовіддану працю, високу професійну майстерність та активну громадянську позицію неодноразово отримував нагороди від керівництва заводу. Нагороджувався почесними грамотами ЦК ППВП, грамотами Першотравенської міської ради. Анатолій Миколайович є повним кавалером знаку «Шахтарська слава». Нагороджений медаллю «За трудову відзнаку», нагрудним знаком «За розвиток міста», медаллю «За вагомий внесок у розвиток Дніпропетровської області».

Лобко А.М. сім разів обирався депутатом Першотравенської міської ради. Обраний депутатом і в нинішньому VII скликанні. Приймає активну участь у громадському житті міста.

Багато сил та енергії віддає він вирішенню нагальних питань профспілки, підвищенню її авторитету, зміцненню рядів та єдності. Послідовно веде наполегливу діяльність щодо відстоювання соціально-економічних прав та інтересів трудящих. Відданий профспілковій справі, бере активну участь в акціях щодо захисту прав членів профспілки.

Має беззмінний авторитет і повагу колективу заводу та мешканців міста.

Проголосувати можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSehSnotFX0b4kGMYDzQwaS4KJxG7YE5CCW_onWa143TeHlKew/viewform

Фотографія

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2020 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді