Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Відбулись урочисті проводи до лав Збройних сил України

Фотографія

04 квітня у виконкомі Першотравенської міської ради відбулись урочисті проводи юнаків до лав Збройних сил України. Цього дня начальник відділу цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи Світлана Герасимова привітала призовників та побажала їм гідно нести службу, змужніти і загартуватись, адже всі ці навички неодмінно знадобляться в подальшому житті.

З цією визначною подією призовників та їх родичів привітав і голова громадської організації «Об’єднання ветеранів АТО «Щит» Юрій Нікулін. Він подякував юнакам за те, що виявили готовність служити своїй Батьківщині, адже, на жаль, у наш час багато хто ухиляється від свого громадянського обов’язку. Також він зазначив, що сьогодні армія вже не та, що була у 2014 році, вона постійно укріплюється та розвивається, тож солдати будуть забезпечені усім необхідним.

До юнаків звернувся також заступник військового комісара - начальник мобілізаційного відділення Першотравенського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олег Солодовник, який привітав призовників і їх батьків з дуже важливим днем у житті. Він побажав юнакам гідно нести службу, а їх батькам - не переживати за своїх синів, адже військовослужбовці строкової служби не направляються в зону проведення операції об’єднаних сил. З його слів, сьогодні служити в зону бойових дій йдуть за власним бажанням, підписавши контракт зі Збройними силами України. Також він зауважив, що за військовослужбовцями під час служби зберігається робоче місце та виплачується середня заробітна плата. Крім того, вони отримають в обласному військкоматі суму коштів на рівні двох прожиткових мінімумів, а також щомісячні виплати протягом всього строку проходження служби.

Цього дня всім 10-м призовникам вручили подарунки, після чого присутні сфотографувалися на згадку про цей особливий день.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2020 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді