Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Збільшено суму міні-гранту конкурсу «Громада своїми руками»

Фотографія

8 квітня в БКМ «Україна» відбувся семінар щодо реалізації конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками 2019», який фінансується компанією ДТЕК та міською радою. З представниками громадськості зустрілися міський голова Оксана Вінницька, регіональний представник компанії ДТЕК із соціального розвитку Олена Невєрова та голова ГО «Центр сприяння розвитку міста Першотравенська» Катерина Мінченко.

Присутніх ознайомили з успішно реалізованими проектами в минулому році та закликали знову активно долучитись до Конкурсу, висуваючи цікаві та корисні громаді ідеї. Цьогоріч переможці отримають до 80 000 грн. Сума великого гранту становитиме від 200 до 700 тис. грн. Оксана Рудольфівна запевнила, що заради підтримки активності містян, як і минулого року, з бюджету міста буде спрямовано півмільйона гривень, що майже удвічі збільшить фонд конкурсу. Це дозволить першотравенцям реалізувати значно більше проектів.

Як і минулого року, у конкурсі міні-грантів візьмуть участь громадські організації, об'єднання співвласників багатоквартирних будинків, інші об'єднання жителів та ініціативні групи громадян.

У 2019 році ключовими напрямками конкурсу залишаються «Енергоефективність в ЖКГ» і «Екологія». Тож додаткові переваги отримають ініціативні групи, які будуть подавати заявки на міні-гранти в саме в цих напрямках. Заявки, що стосуються енергоефективності будинків, отримають 15 додаткових балів до рейтингу оцінок конкурсної комісії, а екології – 5 балів. Ті заявки, в яких будуть застосовані принципи Smart City (Розумне місто), отримають 10 додаткових балів до рейтингу оцінок.

Додатково вводиться напрямок «Підтримка громадських ініціатив в розвитку співпраці між містами та сільськими територіями». В рамках цього напрямку мешканці можуть подавати проектні заявки, спрямовані на розвиток співпраці між містами та селами в освіті (наприклад, проведення освітніх конкурсів, організація обміну досвідом між учнями); в проектах з енергоефективності (наприклад, впровадження єдиних стандартів на рівні міст і сіл з енергоефективного освітлення будинків, вулиць тощо); стосовно організації культурного обміну (свято села, міські свята, тури вихідного дня) та популяризації занять спортом (організація спільних спортивних змагань, акцій щодо ведення здорового способу життя) тощо. Заявки за цим напрямком також матимуть переваги у вигляді 10 додаткових балів до рейтингу оцінок конкурсної комісії.

Подача заявок на участь у конкурсі міні-грантів проекту здійснюється тільки через сайт соціального партнерства ДТЕК (посилання: http://spp-dtek.com.ua) і триватиме до 01 травня 2019 року.

У рамках реалізації проекту відбудеться онлайн-голосування за міні-проекти через сайт соціального партнерства, де мешканці зможуть обрати найкращі проекти, 10 з яких в кожному місті/районі зможуть отримати 5 додаткових балів до рейтингу оцінок конкурсної комісії.

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2020 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді