Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Оперативний штаб обговорив ситуацію з поширення кору в місті

Фотографія

10 квітня у виконкомі відбулося чергове засідання оперативного штабу з реагування на ситуацію з поширення кору. Головний лікар Першотравенського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Любов Ровенчук поінформувала, що станом на 09.04.2019 з підозрою на кір звернулися 92 особи, з них: 21 дитина та 71 дорослий. Слід зазначити, що на лікування до медичних закладів міста надходили не тільки першотравенці, а й мешканці сусідніх районів та слухачі біблейської школи «Нове покоління».

Наразі на лікуванні в інфекційному відділенні перебуває 13 осіб (8 дорослих, з них 2 - мешканці Петропавлівського району та 5 дітей). Всі інші проліковані та виписані. Під медичним наглядом перебувають 289 осіб, які були у контакті з хворими.

З часу загострення епідемічної ситуації із захворюваності на кір було вакциновано 195 осіб, з них: 175 дорослих контактних осіб та 20 дітей.

За словами лікаря загальної гігієни Першотравенського міськрайонного відділу лабораторних досліджень Олега Чабана, при аналізі щеплення захворілих дітей встановлено, що 72% з них не щеплені проти кору. Серед дорослих 73% хворих - особи, які не отримали щеплення, або дані про щеплення відсутні.

Таким чином, основним заходом, який на сьогодні може вплинути на епідемічний процес, є імунопрофілактика. Нагадуємо, що КНП «Першотравенський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» вакциною проти кору для дітей забезпечений в повному обсязі. Вакцинація дітей проводиться у віці 1 року, а ревакцинація – в 6 років. Безкоштовна вакцинація також передбачена для осіб віком до 30 років.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2020 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді