Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Вшанували постраждалих та ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Фотографія

26 квітня в Першотравенську відбулись заходи з нагоди 33-ї річниці Чорнобильської катастрофи, в яких взяли участь керівництво міста, депутати міської ради, керівники та представники підприємств, організацій та установ, члени міської організації «Союз Чорнобиль України», лідери громадських організацій та мешканці міста.

Цього дня на меморіалі Слави відбувся мітинг на честь учасників страшної трагедії ХХ століття. Міський голова Оксана Вінницька звернулася до чорнобильців зі словами вдячності за мужність та героїзм, який вони проявили, рятуючи від смертоносного випромінювання мільйони українців, а також мешканців сусідніх європейських країн.

- Сьогодні ми зібралися аби згадати ті події, які чорною пам’ятною датою увійшли в історію нашої країни. Вже минуло більше 30 років з моменту аварії на Чорнобильській АЕС, а вона й досі вважається найстрашнішою техногенною катастрофою ХХ століття. Тисячі людей брали участь у ліквідації цієї аварії, серед них і першотравенці. Наразі в місті проживає 90 осіб, які мають статус чорнобильця. Вже багато років у місті успішно діє громадська організація «Союз Чорнобиль України». Це дуже скромні, небайдужі до життя міста люди. Декілька років поспіль ми з депутатом обласної ради, головним лікарем Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. І.І. Мечникова Сергієм Риженком проводимо для наших чорнобильців дні здоров’я на базі обласної лікарні. Це дуже доречна допомога, адже ці люди мають проблеми зі здоров’ям. Сьогодні вирішується питання стосовно забезпечення їх безкоштовним зубопротезуванням. Дякую вам за неоціненний вклад у ліквідацію аварії, за те, що сьогодні ми можемо жити і розвиватися. Здоров’я вам всім, миру та добробуту, - зазначила Оксана Рудольфівна.

Також вона вручила голові ГО «Союз Чорнобиль України» Тетяні Бондаренко сертифікат на 3 тис. грн на розвиток організації. Крім того, в рамках міської соціальної програми «Турбота» цьогоріч 20 учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС було надано матеріальну допомогу на загальну суму 20 тис. грн.

Голова міської організації «Союз Чорнобиль України» Тетяна Бондаренко подякувала міській владі та особисто міському голові за постійну підтримку і допомогу у вирішенні нагальних питань чорнобильців та зазначила, що далеко не у кожному місті цій категорії громадян надається така значна підтримка, як у Першотравенську.

По завершенні урочистого зібрання всі присутні взяли участь у церемонії покладання квітів до пам’ятної плити постраждалим від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2019 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді