Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Міська рада затвердила програми розвитку освіти та створення містобудівного кадастру

Фотографія

10 травня під головуванням очільниці міста Оксани Вінницької відбулось засідання чергової 38 сесії міської ради VII скликання. На засіданні були присутні 25 депутатів, які розглянули 30 питань порядку денного.

На початку засідання депутати погодили низку проектів регуляторних актів на 2020 рік, серед яких: про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку; про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб – підприємців на території міста Першотравенська. З повним текстом цих документів можна ознайомитися на офіційному сайті міської ради у рубриці «Рішення сесій».

Крім того, було затверджено розпорядження міського голови, прийняті у міжсесійний період у бюджетній сфері, в тім числі про надання матеріальної допомоги мешканцям міста.

Цього дня міська рада затвердила програму «Освіта Першотравенська 2019-2021 роки», метою якої є формування доступної та якісної системи освіти і виховання, що відповідає вимогам суспільства й динамічно розвивається, її інтеграції в європейський та світовий освітній простір шляхом: модернізації освіти з урахуванням сучасних тенденцій розвитку освітньої галузі; комплексної інформатизації освіти та створення інформаційно-навчального середовища й запровадження новітніх освітніх технологій у навчальний процес; забезпечення наукового підходу до виховання та соціалізації підростаючого покоління; запровадження моніторингу системи освіти та модернізації матеріально-технічної бази. Фінансування програми здійснюється за рахунок коштів міського, обласного та державного бюджетів згідно із затвердженими обсягами відповідно до чинного законодавства. Загальний обсяг фінансування програми у 2019 році становитиме понад 9 млн грн.

Також було затверджено програму створення містобудівного кадастру м. Першотравенська на 2019-2021 роки. За словами головного архітектора Тетяни Дупленко, містобудівний кадастр представляє собою електронну базу даних, що містить інформацію про всі міські об’єкти (споруди, земельні ділянки, комунікації, дороги тощо). Містобудівний кадастр призначений для забезпечення органів місцевого самоврядування, державних органів, громадян і юридичних осіб України, а також юридичних та фізичних осіб іноземних держав необхідною інформацією та збільшення інвестиційної привабливості міста.

З метою впорядкування та осучаснення вул. Чайковського депутати затвердили рішення про демонтаж розташованих на ній пам’ятних знаків. Раніше це питання обговорювалося на громадській раді при виконкомі міської ради, де було винесено пропозицію відвести в місті єдину територію, на якій будуть розміщуватися пам’ятні знаки почесним громадянам.

Цього дня директор Першотравенського міського житлово-комунального підприємства Ірина Кривенко прозвітувала про виконання фінансового плану, виробничої програми та фінансово-господарську діяльність Першотравенського МЖКП за І квартал 2019 року. Вона зазначила, що за звітний період підприємство отримало доходів у сумі 38,1 млн грн, що складає 94% від плану. В тому числі, було отримано фінансову допомогу з міського бюджету 1,9 млн грн на погашення заборгованості за електроенергію. Питому вагу в доходах складають: послуга теплопостачання - 73%; водопостачання - 9%; кошти міського бюджету - 7%; водовідведення - 5%; вивезення ТПВ - 2%; інші доходи - 2%; ритуальні послуги, орендна плата - 1%; амортизація - 1%.

Видатки підприємства за основною діяльністю склали 37,8 млн грн, що більше на 7% від плану. Питому вагу у витратній частині складають: витрати на вугілля - 28%; оплату праці - 23%; електроенергію - 18%; інші операційні витрати - 10%; воду - 7%; амортизаційні відрахування - 4%; податки та збори - 3%; матеріали - 2%; пально-мастильні матеріали - 2%; послуги та інші витрати - 2%; приймання – твердих побутових відходів - 1%.

Перевищення витрат у порівнянні з плановими склало в сумі 7,1 млн грн, у тому числі: на інші витрати - 3,6 млн грн; на електроенергію - 2,6 млн грн; на податки та збори - 733 тис. грн; на амортизацію - 132 тис. грн. Економія фактичних витрат склала 4,6 млн грн, а самеі: на вугілля - 2,2 млн грн; на матеріали - 839 тис. грн; на інші послуги та витрати - 539 тис. грн; на воду - 532 тис. грн; на розміщення ТПВ - 180 тис. грн; на пально-мастильні матеріали - 95 тис. грн тощо. Загальна сума перевитрат склала 2,5 млн грн.

Фінансовим результатом діяльності підприємства за І квартал 2019 року став прибуток у сумі 296 тис. грн, який був спрямований на оплату за енергоносії.

Цього дня депутати прийняли рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Першотравенська» Лобку Анатолію Миколайовичу, голові профспілки працівників вугільної промисловості ВАТ «Першотравенський ремонтно-механічний завод», депутату міської ради семи скликань. Протягом квітня тривало обговорення цього питання серед мешканців міста. Переважна більшість городян підтримали пропозицію.

Також було визначено кандидатури для нагородження Почесною грамотою Першотравенської міської ради з нагоди 65-ї річниці міста.

Наприкінці засідання депутати розглянули низку питань земельного характеру.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації .

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2019 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді