Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Бюджет міста за І квартал поточного року виконано на 100,3 %

Фотографія

15 травня під головуванням очільниці міста Оксани Вінницької відбулось чергове засідання виконавчого комітету Першотравенської міської ради. В порядку денному члени виконкому розглянули 20 питань.

На початку засідання заступник начальника міського фінансового управління Анфіса Ірюпіна доповіла про підсумки виконання бюджету міста за І квартал 2019 року. Вона зазначила, що зведений бюджет по доходах виконано на 100,3 %, що в грошовому виразі становить 61,6 млн грн, у тому числі: по загальному фонду надійшло 58,6 млн грн; по спеціальному - 3 млн грн.

Дохідна частина загального фонду міського бюджету (без урахування міжбюджетних трансфертів) за І квартал поточного року виконана в обсязі 33,9 млн грн, або на 102,8 % Обсяг перевиконання уточнених планових показників доходів загального фонду складає 930,6 тис. грн.

Основним бюджетоутворюючим податком в загальному обсязі доходів міського бюджету є податок на доходи фізичних осіб. Надходження цього податку за звітний період склали 29,8 млн грн, або 102,5% до планових показників. Найбільшими платниками податку на доходи фізичних осіб є: ПРАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» - 20,5 млн грн; ТОВ «Першотравенський ремонтно-механічний завод» - 1,7 млн грн.

Офіційні трансферти до міського бюджету за надійшли в сумі 24,7 млн грн. Зокрема, з державного бюджету надійшло 13,2 млн грн; субвенції з місцевих бюджетів іншим місцевим бюджетам склали 13,4 млн грн; інші субвенції з обласного бюджету - 120 тис. грн. З них в повному обсязі надійшли: освітня субвенція - 8 млн грн; медична - 5,2 млн грн; субвенція з місцевого бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню - 3,4 млн грн; субвенція з місцевого бюджету на виплату допомоги пільговим категоріям населення - 6,1 млн грн тощо.

Надходження до спеціального фонду міського бюджету за І квартал склали 3 млн грн.

Видатки зведеного міського бюджету виконано в обсязі 58,5 млн грн, або на 67,8 %, в тому числі: загальний фонд - 53,2 млн грн; спеціальний фонд - 5,3 млн грн.

У структурі видатків пріоритетне направлення займали галузі бюджетної сфери, на які було направлено 48,8 млн грн, або 91,7 % загального обсягу видатків міського бюджету, з них: на освіту спрямовано 21,5 млн грн; на охорону здоров’я - 8,8 млн грн; соціальний захист та соціальне забезпечення населення - 12,3 млн грн; культуру і мистецтво - 2,2 млн грн; фізичну культуру і спорт - 924 тис. грн; житлово-комунальне господарство - 2,9 млн грн.

На соціально захищені статті видатків міського бюджету (заробітна плата, медикаменти, харчування, трансферти населенню, оплата енергоносіїв) було направлено 50,8 млн грн або 95,5 % від загальної суми видатків по загальному фонду. В тому числі реверсна дотація (перерахування до державного бюджету) склала 3 млн грн.

На фінансування житлово-комунального господарства спрямовано 3,1 млн грн, а саме: фінансова підтримка ПМЖКП - 1,9 млн грн; забезпечення діяльності водопровідно-каналізаційного господарства - 414 тис. грн; організація благоустрою населених пунктів - 165 тис. грн; утримання дільниці озеленення та благоустрою - 275 тис. грн; експлуатаційне утримання доріг - 174 тис. грн тощо.

На проведення відновлювальних робіт та капітальних ремонтів з утримання будівель і споруд та інші заходи за рахунок коштів бюджету розвитку було спрямовано 627,5 тис. грн, в тому числі: заходи з громадського порядку та безпеки (відеоспостереження) - 239 тис. грн; придбання обладнання та проведення капітальних ремонтів у центральній міській лікарні - 256 тис. грн, закладах освіти - 74 тис. грн, закладах культури - 25 тис. грн тощо.

Про підготовку закладів освіти до нового навчального року

Про підготовку закладів освіти до початку нового 2019-2020 навчального року доповіла т.в.о. начальника міського відділу освіти Світлана Сучкова. За її словами, на утримання закладів освіти в 2019 році з міського бюджету виділено кошти в сумі 58,5 млн грн. На фінансування заробітної плати педагогічних працівників з державного бюджету виділено 35,9 млн грн.

У рамках підтримки інклюзивної освіти для створення, оснащення ресурсних кімнат в ЗШ № 2, 3, 4 затверджено кошторис (за рахунок обласного бюджету) в сумі 339 тис. грн. З державного бюджету надано субвенцію 535 тис. грн для проведення додаткових психолого-педагогічних і корекційно-розвиткових занять особам з особливими освітніми потребами та придбання спеціальних засобів корекції психофізичного розвитку.

Для забезпечення якісної сучасної загальної середньої освіти «Нової української школи» за рахунок державної субвенції отримано кошти в сумі 440 тис. грн.

Уточнений залишок освітньої субвенції 2018 року в сумі 1,6 млн грн направлено на придбання товарів довготривалого користування, оснащення навчальних кабінетів закладів загальної середньої освіти.

У 2019 році на придбання обладнання та проведення капітальних ремонтів закладів освіти по спеціальному фонду міського бюджету затверджено кошти в сумі 2,6 млн грн, а саме: на капітальний ремонт шиферної покрівлі ЦДТ «Надія» - 600 тис. грн; капремонти покриття територій шкільних подвір’їв - 1,8 млн грн; придбання обладнання для закладів дошкільної освіти - 39,5 тис. грн. На підготовку до осінньо-зимового періоду заплановано витратити 3,2 млн грн.

Підвели підсумки роботи в опалювальний період

Про підсумки роботи Першотравенського МЖКП в опалювальний період 2018-2019 років доповіла директор підприємства Ірина Кривенко. Вона зазначила, що опалювальний період розпочався 16.10.2018 і закінчився 08.04.2019. Тепло надавалось в повному обсязі, згідно із затвердженим температурним графіком, відповідно до температури зовнішнього повітря. Котельні працювали в сталому режимі, без аварійних ситуацій. За опалювальний період споживачам міста відпущено 76 тис. Гкал теплової енергії, витрачено 22 тис. тонн вугілля.

В ході підготовки до опалювального сезону 2018-2019 рр. за кошти міського бюджету у сумі майже 1 млн грн на котельні «Центральна» було замінено деаератор.

За рахунок власних коштів підприємства на котельнях «Південна» і «Центральна» виконані поточні ремонти на загальну суму 452 тис. грн. На теплових мережах проведено заміну 174,2 м. п. труб, ізольовано 194 м. п. труб, замінено 7 засувок.

В рамках виконання грантової програми НЕФКО на котельні «Південна» встановлені 2 конденсатних та 2 живильних насоси, що дозволило підвищити енергоефективність та забезпечити безперебійну роботу котельні в опалювальний період.

В рамках договору про надання благодійного гранту ДТЕК було встановлено конденсатну насосну станцію на котельні «Центральній» на суму 197 тис. грн, а також підвищувальну насосну станцію на котельні «Південна» на суму 445 тис. грн.

Також на підставі договору про надання благодійного гранту ДТЕК було укладено договір з ТОВ «ОПТІМ-ЕНЕРГО» на розробку схеми оптимізації системи теплопостачання м. Першотравенська на суму 194 тис. грн.

Для безпеки дорожнього руху в зимовий період на дорогах центральних вулиць міста виконувалися роботи по розчищенню від снігу та посипці доріг протиожеледними матеріалами. Для виконання цих робіт було задіяно 4 одиниці спеціалізованої техніки: піскорозкидач; 2 трактори колісних зі сніговим відвалом; Bob Cat зі сніговим відвалом. Для утримання доріг в зимовий період було заготовлено 223 тонни піщано-сольової суміші та 15,5 тонн протиожеледного реагенту. Загальна вартість закупівлі посипного матеріалу за бюджетні кошти склала 356 тис. грн. На посипку доріг витрачено 178 тонн піщано-сольової суміші та 11,4 тонн протиожеледного реагенту.

Щодня проводиться технічний огляд та ревізія засувок, пожежних гідрантів, прочищення колодязів. Виконується технічне обслуговування обладнання на трьох КНС та очисних спорудах.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2019 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді