Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

В школах пролунав останній дзвоник

Фотографія

Останній дзвоник у школах - це день, коли перед довгоочікуваними літніми канікулами школярі востаннє сіли за парти. Це день радості та смутку водночас, адже для одних - це чергове закінчення навчального року, а для інших - ще одна сходинка до вступу у доросле життя.

Цьогоріч в школах міста свято «Останнього дзвоника» відбулось 31 травня. Кожна школа провела урочисті лінійки. Традиційно кращі учні і вчителі отримали нагороди від міської влади, відділу освіти та адміністрацій шкіл.

Довідково:

Останній раз дзвінок в цей день пролунав для 165 випускників міста. Всього 2018-2019 навчальний рік у Першотравенську закінчила 2952 дитини. Цьогоріч на золоту медаль претендують 9 випускників, а 2 – на срібну. Побажаємо їм успішно підтвердити свої наміри за результатами державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання.

Урочисте вручення документів про повну загальну середню освіту відбудеться 27 червня.

Турбота про обдарованих дітей – один із пріоритетів міської влади. Саме тому за ініціативи міського голови Оксани Вінницької щороку забезпечується матеріальна підтримка з міського бюджету інтелектуально та творчо обдарованих юних першотравенців. Цьогоріч відповідно до міської програми «Освіта Першотравенська на 2019-2021 роки» та згідно з розпорядженням міського голови грошова винагорода «Гордість і надія Першотравенська» вручена учням шкіл та вихованцям ЦДТ «Надія», які досягли найкращих результатів в інтелектуальних та творчих конкурсах міського, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів. Згідно з Положенням про разове грошове заохочення обдарованої учнівської молоді міста «Гордість та надія Першотравенська» учні, які посіли І місце у І-му етапі, стали переможцями ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, отримали грошові премії міського голови.

СПИСОК

переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

 

Фотографія

Фотографія

СПИСОК

переможців творчих конкурсів

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2020 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді