Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

З випускного балу у світ безмежних можливостей

Фотографія

27 червня в Першотравенську відбулись урочистості з нагоди вручення документів про повну загальну середню освіту. 165 юнаків і дівчат закінчили школу і відтепер ступають у доросле життя, аби продовжити навчання та згодом змінювати країну та рідне місто на краще. Цю визначну подію випускники, педагоги та батьки відзначили на міській площі біля БК «Шахтар». Нещодавно реконструйована площа примножила красу святково вбраних випускників, які кружляли в останньому шкільному вальсі.

Міський голова Оксана Вінницька привітала юнацтво із закінченням школи та побажала кожному з них досягти омріяної мети.

- Шановні випускники! Сьогодні для вас завершився дуже важливий етап життя – ви закінчили школу. Всі ці роки вам надавали знання, навчали творчо мислити, відстоювати свої погляди та переконання. І це безцінний капітал, який допоможе вам у подальшому житті. Але ж сьогодні перед вами відкривається і безмежний світ, сповнений широкими можливостями, складнощами та випробуваннями. Але будьте впевненими у собі, сміливо рухайтесь до перспективних ідей, проектів, адже у вас є потужна сила – сила вашої молодості та віри в себе! Сьогодні я щиро і від усього серця бажаю вам, щоб всі плани і задуми обов’язково здійснились. І пам’ятайте: ви – наша надія на краще майбутнє нашого міста, регіону та нашої держави. Успіхів вам, діти! Щасти вам! - побажала винуватцям свята очільниця міста.

Оксана Рудольфівна вручила золоту медаль за високі досягнення у навчанні Дмитру Новаку, учню ЗШ № 3, та срібні медалі за досягнення у навчанні Артему Кацаненку, учню ЗШ № 2, Єлизаветі Баган, учениці ЗШ № 5, та Максиму Селівестру, ЗШ № 5. Крім того, медалісти отримали сертифікати на грошові винагороди як інтелектуально обдаровані учні відповідно до міської програми «Освіта Першотравенська на 2019-2021 роки» у розмірі 2 та 1,5 тис. грн відповідно. В цей вечір містяни також вітали випускників, які завдяки своїм інтелектуальним здібностям здобули звання «Гордість та надія Першотравенська» - призера Всеукраїнського етапу конкурсу наукових робіт Малої академії наук України, переможця предметних олімпіад міського та обласного рівнів Дмитра Новака; призерку предметних олімпіад міського і обласного рівнів та переможницю творчих конкурсів Ганну Аносову; призерів предметних олімпіад Анастасію Літвінову, Артемія Рязанова, Артема Кацаренка, Олексія Ізмалкова, Ірину Найдукову, Катерину Ахмедову та переможницю творчих конкурсів Ірину Ігнат`єву.

Цей зворушливий захід назавжди запам’ятається учасникам і глядачам своєю яскравістю і неповторністю миті. Ініціатором проведення випускних вечорів поза межами шкіл виступила міський голова Оксана Вінницька. І воно того варте - тепер містяни можуть милуватися всіма випускниками в одному місці - на міській площі.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2020 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді