Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Вітання з Днем працівників торгівлі

Фотографія

28 липня – День працівників торгівлі

Шановні працівники галузі торгівлі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

Наше повсякденне життя, з його турботами і потребами, неможливо уявити без сфери торгівлі. Ви є представниками тієї важливої професії, яка покликана щоденно задовольняти потреби городян. Від чіткої, організованої та ефективної роботи закладів торгівлі, професіоналізму, тактовності і чуйності продавців залежить настрій і самопочуття людей.

Завдяки вашій праці урізноманітнюється і розширюється споживчий ринок міста, підвищується якість товарів широкого споживання. За останні роки мережа торгівлі та громадського харчування в Першотравенську стала сучасною і близькою до потреб людей.

Я вірю, що ваш успіх – це запорука економічного зростання міста. Впевнена, що Ви і надалі сприятимете зміцненню економічного потенціалу Першотравенська, підвищенню рівня обслуговування населення та насиченню споживчого ринку високоякісними товарами.

На сьогодні у Першотравенську зареєстровано 202 об’єкти торгівлі, з них: 27 продовольчих, 5 змішаних та 100 непродовольчих магазинів; 24 продовольчих та 31 непродовольчих павільйонів, 15 кіосків, функціонують 3 ринки та 17 підприємств ресторанного господарства. У торговельній галузі нашого міста працює близько 1500 осіб.

Бажаю вам, шановні працівники торгівлі, міцного здоров’я, щастя, комерційного успіху, ділової ініціативи, стабільності і впевненості у завтрашньому дні.

Нехай ваша робота приносить людям радість, а у відповідь ви завжди отримуйте тільки подяки і радісні посмішки! Хай з кожним днем зміцнюється престиж обраної вами професії, а успіх та щастя будуть вашими супутниками назавжди.

Оксана Вінницька, міський голова

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2019 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді