Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Негода додала роботи комунальним службам міста

 

Фотографія

5 серпня під головуванням очільниці міста Оксани Вінницької відбулось засідання оперативного штабу з питань підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери міста до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

Насамперед керівники підприємств, які надають комунальні послуги населенню, доповіли про усунення наслідків негоди, яка виникла 4 серпня через переміщення активного циклону. Зокрема, під час тривалої зливи на каналізаційно-насосній станції №1, працівники Першотравенського МЖКП відкачували воду допоміжним насосом. Також здійснювався контроль за каналізаційними мережами та на очисних спорудах, прочищались стокові решітки тощо. По вулиці Мечникова, де напередодні проводились роботи із заміни водопровідних мереж, було припинено рух транспорту через змив грунту. Наступного дня підрядна організація приступила до впорядкування пошкоджених місць. Під час шквального вітру на території міста впало 2 дерева. На щастя ні люди, ані майно не постраждали.

За даними ПП «Комунальник - 1, 2, 3, 4» під час дощу протекли покрівлі, які потребують капітального ремонту. У деяких будинках капремонт запланували виконати спільними зусиллями - мешканці придбають руберойд, а спеціалісти підприємства виконають роботи. Комунальники зазначають, що неприємностей у дощову погоду вже давно позбавились мешканці будинків ОСББ. Протягом останніх двох років містяни скористались місцевою програмою фінансової підтримки (80% кошти з міського бюджету, 20% – власні) і відремонтували покрівлі, замінили двері, вікна, електропроводку, утеплили фасади тощо. Міський голова наголосила, що слід більш доступно вести роз’яснювальну роботу серед населення щодо створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Адже законодавством визначено, що всі мешканці будинку є його співвласниками і несуть повну відповідальність за стан будівлі.

За інформацією відповідальних осіб заплановані роботи щодо підготовки об`єктів до опалювального періоду виконуються за графіком. На котельнях міста ремонтно-підготовчі роботи виконано на 75%. ПП «Комунальник - 1, 2, 3, 4» виконали близько 70% запланованих робіт. У загальноосвітніх школах майже завершились ремонти кабінетів для нової української школи, у ЗШ№ 2, 3, 4 завершуються капремонти ресурсних кімнат. На черзі обладнання кабінетів НУШ та ресурсних кімнат сучасною технікою та меблями. В ЗШ№4 продовжується ремонт ганку, замінено аварійну ділянку водопроводу. В ЗШ№5 ремонтують спортзал; в ЗШ№2 викладають плиткою підлогу на 2-му поверсі; в ЗШ№1 ремонтують туалетні кімнати; до ЗШ№3 зробили пішохідну доріжку та відремонтували аварійну ділянку каналізаційної системи. В 7 дитячих дошкільних закладах виконані поточні ремонти систем тепло та водопостачання, проведена перевірка лічильників тощо. В центральній міській лікарні та Центрі первинної медико-санітарної допомоги поточні ремонти виконано на 75%.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2019 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді