Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

На виконкомі обговорили підсумки виконання бюджету та програми соціально-економічного розвитку міста

Фотографія

08 серпня під головуванням міського голови Оксани Вінницької відбулось чергове засідання виконавчого комітету Першотравенсської міської ради. Цього дня члени виконкому розглянули 17 нагальних питань.

На початку засідання заступник міського голови - начальник міського фінансового управління Тетяна Макаренкова поінформувала про підсумки виконання міського бюджету за І півріччя 2019 року. Вона зазначила, що зведений бюджет міста по доходах за звітний період виконано на 103,4%, що в грошовому виразі становить 132,9 млн грн, у тому числі: по загальному фонду надійшло 127,5 млн грн; по спеціальному - 5,4 млн грн.

Дохідна частина загального фонду міського бюджету (без урахування міжбюджетних трансфертів) за І півріччя виконана в обсязі 74,2 млн грн, або на 107%. Обсяг перевиконання планових показників доходів загального фонду складає 4,8 млн грн.

Основним бюджетоутворюючим податком є податок на доходи фізичних осіб. Надходження цього податку склали 66 млн грн, що дорівнює 89% від усіх надходжень загального фонду. Найбільшими платниками податку є: ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» - 46,3 млн грн; ТОВ «Першотравенський ремонтно-механічний завод» - 3,7 млн грн.

Надходження місцевих податків становлять 6,2 млн грн, або 112,4% до планових показників (плати за землю - 2,1 млн грн; «єдиного податку» - 3,8 млн грн тощо).

Офіційні трансферти до загального фонду міського бюджету надійшли у сумі 53,3 млн грн, або 97,5% до уточнених планових показників. Зокрема, з державного бюджету надійшло 31,8 млн грн, субвенції з місцевих бюджетів іншим місцевим бюджетам - 21,2 млн грн, інші субвенції з обласного бюджету - 226 тис. грн. З них надійшло в повному обсязі: освітня субвенція - 21,5 млн грн; медична - 10,3 млн грн; субвенція з місцевого бюджету на виплату допомоги пільговим категоріям населення за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету - 12,7 млн грн; субвенція з місцевого бюджету на інклюзивно-ресурсні центри - 656 тис. грн; субвенція з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок субвенції з державного бюджету - 263 тис. грн; субвенція з місцевого бюджету на забезпечення "Нової української школи" за рахунок субвенції з державного бюджету - 224 тис. грн; субвенція з місцевого бюджету на здійснення видатків у сфері охорони здоров’я за рахунок коштів медичної субвенції - 1,5 млн грн.

Надходження спеціального фонду міського бюджету (без урахування трансфертів) за І півріччя поточного року склали 5,4 млн грн, або 100,5%.

За даними казначейського звіту, видатки зведеного міського бюджету по загальному та спеціальному фондах виконано в обсязі 128,9 млн грн, або на 82 %, в тому числі: загальний фонд виконано на 114 млн грн; спеціальний - на 15,2 млн грн.

У структурі видатків загального фонду міського бюджету пріоритетне направлення займали галузі бюджетної сфери, на які направлено 105 млн грн, або 92% коштів міського бюджету, а саме: освіта - 48,5 млн грн; охорона здоров’я - 19,1 млн грн; соціальний захист та соціальне забезпечення населення - 21,5 млн грн; культура і мистецтво - 3,7 млн грн; фізична культура і спорт - 1,5 млн грн тощо.

На соціально захищені видатки міського бюджету (заробітна плата, медикаменти, харчування, оплата енергоносіїв тощо) направлено 106,1 млн грн або 93,3 % від загальної суми видатків за І півріччя.

На фінансування житлово-комунального господарства спрямовано 10,9 млн грн, що становить 8% від загального обсягу видатків міського бюджету, зокрема: утримання дільниці озеленення та благоустрою - 608 тис. грн; забезпечення діяльності водопровідно-каналізаційного господарства - 1,1 млн грн; організація благоустрою населених пунктів - 4,5 млн грн; фінансова підтримка ПМЖКП - 3 млн грн тощо.

На проведення відновлювальних робіт та капітальних ремонтів будівель і споруд та підготовку закладів соціально-культурної сфери до осінньо-зимового періоду та інші заходи у І півріччі 2019 року з міського бюджету було спрямовано 2,3 млн грн.

Цього дня члени виконкому також заслухали інформацію про підсумки виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Першотравенська за І півріччя поточного року.

Директор Першотравенського МЖКП Ірина Кривенко доповіла про виконання фінансового плану, виробничої програми та фінансово-господарську діяльність підприємства за І півріччя 2019 року. Вона зазначила, що за звітний період підприємство отримало доходів у сумі 50,5 млн грн, що складає 98% від плану. В тому числі, отримано фінансову допомогу з міського бюджету у розмірі 3 млн грн, яку спрямовано на погашення заборгованості за електроенергію - 2,5 млн грн, оплату за воду - 500 тис. грн.

Питому вагу в доходах складають: послуга теплопостачання - 60%; водопостачання - 14%; кошти міського бюджету - 9%; водовідведення - 8%; інші доходи - 3%; вивезення ТПВ - 2%; амортизація - 2%; ритуальні послуги - 1%, орендна плата - 1%.

Видатки підприємства за основною діяльністю склали 57,4 млн грн, що більше на 7% від плану. Питому вагу у витратній частині складають: витрати на оплату праці - 27%; вугілля - 19%; електроенергію - 16%; інші операційні витрати - 11%; воду - 10%; амортизаційні відрахування - 5%; податки та збори - 3%; матеріали - 3%; пально-мастильні матеріали - 2%; послуги та інші витрати - 2%; приймання ТПВ - 2%.

Перевищення витрат у порівнянні з плановими склало 10,5 млн грн, у тому числі: на інші витрати - 6,2 млн грн; на електроенергію - 3,3 млн грн; на амортизацію - 607 тис. грн; податки та збори - 381 тис. грн.

Економія фактичних витрат у порівнянні до планових склала 6,5 млн грн, у тому числі: на вугілля - 2,2 млн грн; матеріали - 1,7 млн грн; оплату праці - 937 тис. грн; інші послуги та витрати - 539 тис. грн; на воду - 479 тис. грн; розміщення ТПВ - 321 тис. грн; пально-мастильні матеріали - 295 тис. грн; на техніку безпеки та охорону праці - 18 тис. грн. Загальна сума перевитрат склала 4 млн грн. Фінансовим результатом діяльності підприємства за І півріччя 2019 року став збиток у сумі 6,9 млн грн.

Також Ірина Кривенко поінформувала про роботу Першотравенського МЖКП зі стягнення заборгованості за спожиті житлово-комунальні послуги з населення та суб´єктів господарювання усіх форм власності за І півріччя року. За її словами, загальний обсяг дебіторської заборгованості становить 28,5 млн грн, з них заборгованість юридичних осіб - 3,5 млн грн, фізичних - 25 млн грн.

За результатами претензійно-позовної роботи у 2019 році на рахунок підприємства надійшли кошти в сумі 4,9 млн грн, в тому числі: 4,2 млн грн - погашення заборгованості населенням; 376 тис. грн - погашення претензій від юридичних осіб; 204 тис. грн - погашення боргу за договорами реструктуризації; 136 тис. грн - від примусового виконання рішень суду Державною та приватною виконавчою службою.

В якості крайніх засобів боротьби з несумлінними платниками, підприємство з додержанням процедури, передбаченої законодавством, обмежує або припиняє надання послуг водопостачання. Було припинено надання послуг 5-ти споживачам. Після оплати частини заборгованості та укладення договору реструктуризації, надання послуг було відновлено 2-м споживачам.

Крім того, цього дня члени виконкому погодили створення алеї Слави у м. Першотравенську від перехрестя вулиць Шахтарської Слави та Кобзаря до каплички, а також затвердили кандидатури для нагородження Грамотою виконавчого комітету Першотравенської міської ради з нагоди Дня шахтаря.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2019 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді