Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Міська рада спрямувала кошти на погашення боргів минулих років та благоустрій міста

Фотографія

13 серпня під головуванням очільниці міста Оксани Вінницької відбулось засідання чергової 41 сесії міської ради VII скликання. Цього дня на засіданні були присутні 22 депутати, в порядку денному було розглянуто 23 нагальних питання.

Про стан законності на території міста

На початку засідання заступник керівника Павлоградської місцевої прокуратури О. Васильківський поінформування щодо стану законності на території м. Першотравенська за 6 місяців 2019 року. За його словами, у звітному періоді обліковано 206 кримінальних правопорушень (за аналогічний період 2018 року - 207). За ступенем тяжкості кримінальних правопорушень відбулося зменшення на 12,2% кількості тяжких злочинів (з 49 до 43). При цьому особливо тяжкі злочини у зазначений період не реєструвалися.

Аналіз структури злочинності за 6 місяців поточного року свідчить про те, що основну масу кримінальних правопорушень становлять злочини проти власності, питома вага яких - 70,4%, їх кількість становить 145 (у 2018 році - 144). У структурі злочинів проти власності основну масу становлять крадіжки - 102 злочини. Як позитивний момент, слід зазначити зменшення на 12,1 % кількості крадіжок з 116 до 102. Натомість, на 50% збільшилася кількість вчинення грабежів (з 6 до 9) та на 65% кількість вчинення шахрайств (з 20 до 33).

Розбійні напади впродовж звітного періоду не вчинялися (протягом 6 місяців 2018 року вчинено 1 розбій).

За 6 місяців 2019 року на території міста умисні вбивства не вчинялися, як і впродовж аналогічного періоду 2018 року.

Загалом кількість злочинів вчинених проти життя та здоров’я особи збільшилась з 11 до 16, що на 45,5% більше ніж за 6 місяців 2018 року. На тому ж рівні залишилася кількість вчинення тяжких тілесних ушкоджень - 1 злочин. Тяжкі тілесні ушкодження що спричинили смерть потерпілого не вчинялися.

Основну масу злочинів проти життя та здоров’я складають умисні легкі тілесні ушкодження. Вивченням кримінальних проваджень даної категорії встановлено, що переважна більшість таких злочинів вчиняється у процесі розпивання особами спиртних напоїв та під час сімейних сварок. При цьому, впродовж 6 місяців 2019 року злочини проти волі, честі та гідності особи, а також проти статевої свободи та статевої недоторканості не вчинялися, як і в минулому році.

За 6 місяців 2019 року обліковано 8 злочинів проти безпеки виробництва, що на 50% більше ніж за аналогічний період минулого року. Злочини проти безпеки руху та експлуатації транспорту, не реєструвалися, як і за аналогічний період минулого року.

Спостерігається зменшення на 40% кількості вчинених хуліганств з 5 до 3.

За 6 місяців 2019 року значно зменшилася кількість злочинів у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів. Так, за звітний період зареєстровано 8 злочинів у вказаній сфері, що на 63,6% менше ніж за 6 місяців 2018 року (22 злочини). При цьому, кількість зареєстрованих кримінальних проваджень за фактами незаконного виробництва, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збуту наркотичних засобів, психотропних речовин залишилося на тому ж рівні, (3 злочини).

Як позитивний момент слід зазначити, що впродовж 6 місяців 2019 року кримінальні правопорушення неповнолітніми на території міста не вчинялися, в той час коли за аналогічний період минулого року неповнолітніми вчинено 12 злочинів. При вивченні загальної кримінологічної характеристики особи злочинця статистичні дані засвідчили, що переважно злочини вчиняються особами, які раніше вже вчиняли злочини, ніде не працюють та не навчаються.

Загалом упродовж 6 місяців поточного року рівень розкриття злочинів становить 46,9%, при середньообласному - 44,5%.

Депутати розподілили бюджетні кошти

Також депутати розподілили вільний залишок бюджетних коштів у сумі 3,4 млн грн, який склався в результаті перевиконання дохідної частини міського бюджету за січень-червень 2019 року. Так, управлінню комунального господарства та майна направлено додатково 3 млн грн, з них: надання фінансової підтримки Першотравенському міському житлово-комунальному підприємству на погашення боргу минулих років за воду - 500 тис. грн, на погашення податкового боргу - 600 тис. грн, а також на відновлення елементів благоустрою - улаштування нового покриття з бруківки тротуару між буд. 7 на вул. Парковій та буд. 1, 2 на вул. Шахтарської слави - 1,9 млн грн.

Управлінню праці та соціального захисту населення спрямовано додатково 150 тис. грн, на виконання заходів програми здійснення депутатами Першотравенської міської ради повноважень, виконання передвиборних програм та доручень виборців. Ці кошти передбачені для надання матеріальної допомоги мешканцям міста, які потребують дороговартісного та довготривалого лікування. Загальний обсяг фінансування програми у 2019 році склав 800 тис. грн, з них: 340 тис. грн використовуються за пропозиціями депутатів міської ради, 460 тис. грн - за поданням депутата міської ради відповідного округу або міського голови, за рішенням депутатської комісії з питань охорони здоров’я, соціальної політики і праці, екології та охорони навколишнього середовища або окремим рішенням міської ради.

Закладам охорони здоров’я міста додатково спрямовано 296 тис. грн, з них: на придбання компʼютерної техніки для забезпечення проведення медичної реформи на вторинному рівні надання медичної допомоги та запровадждення нової моделі організації роботи (через інтернет-ресурс HELSI) - 232 тис. грн; виконання демонтажних робіт будівлі харчоблоку, що знаходиться у аварійному стані - 64 тис. грн.

Крім того, депутати заслухали інформацію про виконання фінансового плану, виробничої програми та фінансово-господарську діяльність Першотравенського МЖКП за І півріччя 2019 року, а також внесли зміни до фінансового плану Першотравенського міського центру первинної медико-санітарної допомоги.

Наприкінці засідання міська рада затвердила низку питань земельного характеру.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2020 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді