Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Міський голова Оксана Вінницька вітає шахтарів з професійним святом

Фотографія

25 серпня – День шахтаря

Шановні шахтарі та ветерани шахтарської праці!

Від щирого серця вітаю з професійним святом усіх, хто присвятив своє життя шахтарській справі. В цей день Україна вшановує працівників вугільної промисловості, від праці яких залежить стабільність нашої економіки, її успішний розвиток і добробут громадян. Завдяки нелегкій праці гірників наші домівки, школи, дитсадки і лікарні забезпечені необхідним теплом.

Для нашого міста це свято є особливим, адже переважна більшість населення працює саме на вугільних підприємствах. На сьогодні структурні підрозділи ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» є основними бюджетоутворюючими підприємствами міста.

Нехай запорукою сталого розвитку Вашої стратегічно важливої галузі буде впровадження ефективних методів господарювання, практичне застосування останніх досягнень науки і техніки, активне використання новітніх технологій.

Ми пишаємося нашими шахтарями. Вони - справжні герої, мужні й сміливі! Нехай сьогодні і завжди шахтарям світить яскраве сонце благополуччя, удачі і любові, а довгі роки життя будуть наповнені вдячністю і ніжністю рідних!

Вітаю з професійним святом - з Днем шахтаря! Бажаю, щоб стійкість і сила ніколи вас не залишали, щоб ваші міцні руки не знали втоми, щоб кількість спусків дорівнювала кількості підйомів. Нехай невичерпними будуть надра, а шахти постійно виконуватимуть план. Богатирського здоров’я, шахтарської удачі і мирного неба вам, дорогі шахтарі!

Оксана Вінницька, міський голова

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2020 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді