Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Вітання міського голови з Днем знань

Фотографія

1 вересня - День знань

Дорогі діти, вчителі, батьки!

1 вересня ми за традицією відзначаємо День знань. По всій країні лунають переливи першого шкільного дзвоника, сповіщаючи про початок нового навчального року!

День знань - це завжди тепле, хвилююче свято для всіх, хто приходить навчатися, отримувати нові знання. Усі шляхи цього дня ведуть до школи. Розпочинається новий навчальний рік, який означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги - дороги до знань, до нових звершень.

Особливим цей день стане для першачків, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступлять на незвіданий шлях. Не менш важливим він буде для одинадцятикласників, яким невдовзі доведеться обирати професійну стезю. Яким буде їх вибір - залежить тільки від них.

Дорогі школярі! Завжди пам’ятайте, що саме сьогодні закладаються цеглини всього вашого життя. Тож докладіть найбільших зусиль, проявіть наполегливість для сумлінного навчання, не будьте байдужими до своєї власної долі. Цінуйте любов та піклування старших. І знайте, що саме вам найближчим часом доведеться творити історію.

Шановні педагоги! Від вашого професіоналізму, творчості та небайдужості залежить, якими стануть наші діти. Недаремно кажуть, що вчителі - це батьки для всіх нас. Вони дають поради, допомагають зарадити горю, щиро радіють за успіхи.

Бажаю усім міцного здоров'я, життєдайної енергії, достатку, любові, добра і невгасимого прагнення самовдосконалення! Успіхів і натхнення всім юним першотравенцям, які вирушають 1 вересня до прекрасної Країни Знань!

Оксана Вінницька, міський голова

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2021 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді