Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Міська влада готова оплачувати 80% вартості капітальних ремонтів покрівель

Фотографія

08 жовтня міський голова Оксана Вінницька провела черговий прийом громадян з особистих питань. Цього дня до очільниці міста звернулися 13 першотравенців. Було піднято 17 питань, серед них: 9 - комунальних; 4 - житлових; 4 -інші.

Мещканці будинку 15, що на вул. Ювілейній, звернулися з питанням щодо необхідності ремонту покрівлі будинку. Міський голова зазначила, що в місті 214 житлових будинків, 50 з них потребують капітального ремонту покрівель. Капремонт покрівлі одного будинку коштує від 300 до 600 тис. грн. Звісно, що коштів міського бюджету на це не вистачить, адже потрібно ремонтувати комунальні заклади - дитячі садки, школи, лікарні, будинки культури тощо. Тому було прийнято міську програму щодо підтримки та сприяння створенню ОСББ. Відповідно до цієї програми, як створені ОСББ, так і співвласники інших будинків можуть отримати кошти з міського бюджетув обсязі 80% від вартості виконання ремонтних робіт, але 20% - це повинен бути внесок мешканців будинку. Адже згідно з новим законодавством, утримання житлових будинків - це обов’язок самих мешканців.

Міський голова запропонувала громадянам обговорити такий шлях вирішення питання з усіма мешканцями будинку. Також вона дала доручення начальнику управління комунального господарства та майна Сергію Сорокопудову разом з відповідними спеціалістами обстежити будинок та скласти кошторис виконання робіт.

Мешканець будинку 33, що на вул. Гагаріна, звернувся з проханням облаштувати дитячий майданчик у дворі будинку, адже, за його словами, дітям взагалі ніде гуляти. Йому було повідомлено, що невдовзі планується встановлення сучасного дитячого майданчика за будинком 37, тобто у дворі вказаного заявником будинку.

До очільниці міста звернулася мешканка будинку 23 з вул. Шкільної з проханням зрізати старе дерево, яке гілками та корінням руйнує покрівлю і фундамент будинку. Міський голова зазначила, що дерево буде обстежено спеціальною комісією, після чого питання буде винесено на розгляд виконавчого комітету.

Також цього дня городяни зверталися до очільниці міста з питань поліпшення житлових умов, забезпечення громадського порядку, надання якісних житлово-комунальних послуг тощо. По всіх питаннях були надані роз’яснення та доручення відповідним спеціалістам щодо вирішення.

                                    Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2020 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді