Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

На підготовку до опалювального періоду спрямовано 1,7 млн грн

Фотографія

09 жовтня під головуванням очільниці міста Оксани Вінницької відбулось чергове засідання виконавчого комітету Першотравенської міської ради. Цього дня члени виконкому розглянули 7 питань порядку денного.

На початку засідання начальник управління праці та соціального захисту населення Сергій Яковіненко доповів про стан травматизму невиробничого характеру в м. Першотравенську за 9 місяців 2019 року. Він зазначив, що за звітний період зареєстровано 1241 випадок травм невиробничого характеру (мешканці міста - 982 особи; працівники шахт, які мешкають не в місті - 135; жителі Миколаївської громади - 124 особи). У порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість травм збільшилась на 172 випадки. Рівень невиробничого травматизму серед мешканців міста у порівнянні з минулим роком зріс на 115 випадків. Рівень звернень за наданням першої медичної допомоги суттєво збільшився за рахунок звернень внутрішньо переміщених осіб, прихожан РО «РГХЦ «Нове покоління», учнів «Біблійської школи».

Найбільш поширені причини побутового травматизму серед дорослих: випадкова дія неживих механічних сил - 268 випадків; падіння через необачність - 555; дорожньо-транспортні пригоди - 17 випадків; напади - 50; отруєння - 8 випадків.

Відмічається збільшення нещасних випадків, які сталися серед дітей та підлітків. Всього у місті зареєстровано 238 таких випадків (212 - серед дітей міста). У порівнянні з минулим роком дитячий травматизм по місту зріс на 85 випадків.Основні причини травм у дітей та підлітків: падіння - 136 випадків; напад - 7 випадків; випадкова дія неживих механічних сил - 38.

Аналіз обставин, за яких відбулися нещасні випадки, вказує, що основними причинами травмування є особиста необережність людей під час пересування та необачність при виконанні домашньої роботи, ремонту.

Для профілактики травматизму невиробничого характеру на підприємствах, установах, навчальних закладах міста проводяться зустрічі, семінари тощо. Крім того, для зменшення рівня травматизму відповідними службами проводяться необхідні профілактичні заходи.

Також Сергій Яковіненко доповів про підсумки виконання міської програми оздоровлення та відпочинку дітей Першотравенська в 2014-2021 роках за 9 місяців поточного року. Він зазначив, що з 3 по 21 червня на базі п’яти загальноосвітніх шкіл була організована робота пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням, які відвідували 330 дітей.Для 117 дітей з числа соціально незахищених категорій в пришкільних таборах було забезпечено пільгове харчування.

У липні 35 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, були оздоровлені в дитячому оздоровчому таборі «Молода гвардія» (м. Бердянськ), на що з міського бюджету спрямовано 239 тис. грн.

Також 72 дитини було оздоровлено за кошти обласного та державного бюджетів. До дитячого оздоровчого центру соціальної реабілітації санаторного типу «Перлина Придніпров’я» було направлено 26 дітей, з них: 11 дітей з багатодітних сімей; 1 дитина - відмінник навчання; 3 дитини, батьки яких є учасниками бойових дій; 1 дитина-інвалід; 1 дитина, яка є постраждалою від Чорнобильської катастрофи; 1 дитина, як внутрішньо переміщена особа; 1 - з малозабезпеченої сім’ї; 3 дитини-сироти та 4 талановиті і обдаровані дитини.

До міжнародного дитячого центру «Артек» було направлено 9 дітей, з них: 2 дитини, які позбавлені батьківського піклування, 1 дитину з малозабезпеченої сім’ї, 4 - з багатодітних родин, 1 дитину, яка опинилася в складних життєвих обставинах, та 1 дитину-інваліда.

До українського дитячого центру «Молода гвардія» було направлено 6 дітей (3 дитини, які позбавлені батьківського піклування, 1 – дитину з малозабезпеченої сім’ї та 2 - з багатодітної родини).

Окрім цього, 6 дітей, позбавлених батьківського піклування, були направлені на оздоровлення за кошти обласного бюджету до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Лазурна райдуга».

Також цього дня директор Першотравенського міського житлово-комунального підприємства Ірина Кривенко поінформувала про проведенізаходи з підготовки міста до осінньо-зимового періоду,на які було спрямовано1,7 млн грн.

Вона зазначила, що наразі проведено заміну 921 м. п. труб, замінено 10 одиниць запірної арматури та 12 вентилів. На котельнях виконані поточні ремонти на загальну суму 1,3 млн грн («Південна» - 860 тис. грн; «Центральна» - 490 тис. грн).

За рахунок коштів міського бюджету був укладений договір з ТОВ «EUTIT-UA» на постачання циклонних елементів в кількості 96 одиниць на суму 472 тис. грн.На відміну від старих чавунних циклонних елементів нові виготовлені з базальту та мають подовжений термін експлуатації. Для встановлення циклонних елементів власними силами працівників котелень були виготовлені вихрові труби у кількості 96 одиниць та на котельні «Центральна» повністю замінена обшивка корпусу батарейного циклону котлоагрегата ПК №1. Роботи щодо заміни елементів на батарейних циклонах котла ПК № 3 котельні «Південна» та котла ПК №1 котельні «Центральна» завершені. Це дозволить знизити рівень викидів сажі у повітря.

Крім того, було проведено повірку 103 теплових лічильників, з них 54 -із заміною елементів живлення. Вартість цих послуг склала 345 тис. грн.

На балансі МЖКП знаходиться 55,4 км водопровідних та 74,9 км каналізаційних мереж, очисні споруди, КНС-1,2 та 3. Протягом підготовки до осінньо-зимового періоду замінено 331 м.п. труб, 18 одиниць запірної арматури, встановлено 3 гідранти. Щодня проводиться технічний огляд та ревізія засувок, пожежних гідрантів, прочищення колодязів. Виконується технічне обслуговування обладнання на трьох КНС та очисних спорудах.

Підприємством вже укладено договори на поставку вугілля, вартість якого цьогоріч зросла на 8,4%. Тож до опалювального періоду місто повністю готове. Рішення про його початок буде прийнято на позачерговому засіданні виконавчого комітету, враховуючи погодні умови.

                                   Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2020 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді