Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Триває робота над проєктом щодо облаштування соціального житла для внутрішньо переміщених осіб

Фотографія

У травні поточного року міський голова Оксана Вінницька підписала Меморандум про співпрацю між міською радою та Українським фондом соціальних інвестицій щодо впровадження субпроєкту «Створення житлових умов для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в місті Першотравенську Дніпропетровської області». Реалізація проєкту здійснюватиметься за рахунок коштів Уряду Німеччини.

 

19 листопада відбулося чергове засідання робочої групи за участю консультанта з розвитку громад Українського фонду соціальних інвестицій (УФСІ) Тетяни Скляренко.

Відкриваючи засідання, очільниця міста зазначила, що в рамках співпраці з УФСІ в Першотравенську буде здійснено реконструкцію першого поверху колишнього шахтарського гуртожитку на вулиці Чайковського, 2 під соціальне житло для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб з територій, де триває операція об’єднаних сил. Крім цього, проєктом передбачено оновлення об’єктів соціальної інфраструктури, де вкрай необхідно провести енергозберігаючі заходи. Спеціалістами Фонду було прийнято рішення здійснити заміну вікон у дитячому садочку «Казка». Оксана Рудольфівна висловила сподівання на плідну співпрацю та досягнення поставленої мети.

Цього дня присутні обговорили план виконання робіт, який буде розміщено на офіційному сайті міської ради. Також було створено комітет по скаргах, який буде приймати зауваження та доповнення до плану від містян.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2020 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді