Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Особливе свято для особливих дітей

Фотографія

30 листопада в рамках міської програми «Партнерство в ім’я розвитку» в БК «Шахтар» відбувся розважальний захід для дітей з особливими потребами. Це свято підготували працівники міського Центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді спільно з громадською організацією «Суспільство батьків дітей-інвалідів «Довіра».

Від імені міського голови Оксани Вінницької до присутніх звернулась її заступник Тамара Бакула, яка зазначила, що міська влада постійно піклується про дітей з особливими потребами і завжди готова надати необхідну допомогу цим дітям та їх родинам. Вона побажала присутнім благополуччя, терпіння, якомога більше радісних подій та здійснення мрій.

Цього дня дітей розважали веселі аніматори, які подарували всім гарний настрій та безліч позитивних емоцій. Діти грали в рухливі ігри, співали, танцювали та веселилися від душі, бавлячись у величезній купі блискучої мішури.

Насамкінець всі отримали подарунки від міської влади. Тож додому батьки та діти розходились у гарному настрої та вірою в усе найкраще.

Довідково:

Наразі в громадській організації батьків дітей-інвалідів «Довіра» зареєстровані родини, в яких виховується 67 дітей. На обліку в управлінні праці та соціального захисту населення нараховується 105 дітей з інвалідністю, на яких виплачується щомісячна грошова державна допомога.

Щороку в Першотравенську для дітей з особливими потребами проводиться багато заходів, які фінансуються з міського бюджету. В місті створено інклюзивно-ресурсний центр для освіти та розвитку особливих дітей, а у школах обладнані сучасні медіатеки та ресурсні кімнати, де в комфортних умовах дітей цієї категорії навчають висококваліфіковані спеціалісти.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2020 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді