Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Конкурс «Таланти Першотравенська - 2019» запалив нові зірки

Фотографія

30 листопада в Будинку культури «Шахтар» у рамках реалізації міської програми «Партнерство в ім’я розвитку» відбувся вже традиційний конкурс «Таланти Першотравенська».

Цього дня талановиті першотравенці продемонстрували 87 чудових номерів. Артисти показували свою майстерність близько семи годин у п’яти номінаціях: «Хореографія», «Інструментальна музика», «Вокал», «Художнє читання» та «Циркове мистецтво». Конкурсантів прийшли підтримати рідні та друзі, які заохочували виступаючих гучними оплесками і схвальними вигуками.

Почесне журі конкурсу відібрало кращих із кращих, хоча зробити це їм було дуже непросто, адже кожен номер був яскравим та неповторним.

Після феєричних виступів першотравенських «зірочок» відбулася церемонія нагородження, під час якої всі учасники конкурсу отримали дипломи, а переможці - дипломи та кубки від міського голови Оксани Вінницької.

Так, у номінації «Інструментальна музика» ІІІ місце у категорії 5-12 років зайняла Токаревська Поліна з композицією «Італійська полька», у категорії 13-19 років - Бойсан Владислав («Don’t stop me now»). ІІ місце в категорії 13-19 років посів Коробінцев Микола («Садом, садом, кумасенька»), у категорії 5-12 років - Конишев Ігор та Даренських В’ячеслав («Вальс»). І місце в категорії 5-12 років завоювала Біловол Катерина («Тарантела»), у категорії 13-19 років - Маринін Данило («Білі хмари»), змішана категорія - оркестр школи естетичного виховання, а також Малтиз Олександр («Killing Me SoFfly).

У номінації «Художнє читання» ІІІ місце в категорії 5-12 років посіли Селіванова Богдана та Васовчик Єлізавета. ІІ місце у категорії 13-19 років зайняла Кобзар Аліна, у категорії 5-12 років - гурток «Ріднограй» ЦДТ «Надія» (обряд «Водіння кози»). І місце у категорії 13-19 років посіла Романова Анастасія («Чулочки»), а також Сєманін Павло («Гонта Умань»), у категорії 5-12 років - Лазаренко Микита «Жар-птиця».

У номінації «Циркове мистецтво» ІІ місце в категорії 13-19 років посів зразковий цирковий колектив «Арлекіно» («Shoy girls»), у категорії 5-12 років - цирковий колектив «Арлекіно» («Міми»). І місце у категорії від 20 років зайняв Марков Олександр (цирковий колектив «Вогні цирку», «Силовий жонглер»), у категорії 13-19 років - Терещенко Єлізавета та Кожанова Уляна (цирковий колектив «Арлекіно», «Акробатична двійка»), у категорії 5-12 років - цирковий колектив «Арлекіно» («Маленькі красуні»).

У номінації «Вокал» ІІІ місце в категорії 5-12 років посіла Старосуд Анастасія («Щасливе дитинство»). ІІ місце - зразковий вокальний колектив «Райдуга» («Ой люблю я Мамая»), а також Кучерява Олександра та Резніченко Маргарита («Там, де ми є»). І місце у категорії 13-19 років завоювала Федорук Надія («Блакитний птах»).

У номінації «Хореографія» ІІI місце в категорії 13-19 років посів танцювально-спортивний клуб «Альянс» («Забытые чувства») та Черненко Валерія («Фьюжн»), у категорії 5-12 років - колектив «Freedom Flay» («Dance paty»), а також студія східного танцю «Марджан» («Балади»). ІІ місце у категорії 13-19 років зайняв колектив сучасного танцю «Fank Drive» («Ка Севен»), ТСК «Альянс» («Лови ритм»), колектив східного танцю «Султанат» («Табла»), студія східного танцю «Марджан» («Бандарі»), танцювальний колектив «Надія» («Ритми землі») та Шакіра Анастасія («Табла»), у категорії 5-12 років - колектив «Freedom Flay» («Зажигательные пчелки»), ТСК «Альянс» («Давай потанцуем»), Довженко Дар’я («Циганочка») та Тримбалюк Варвара («Запальне самбо»). І місце у категорії 13-19 років посіли колектив сучасного танцю «Fank Drive» («Джек Джек»), зразковий танцювальний колектив «Brirghtly («Гопак»), танцювальний колектив «Brirghtly» («У полоні почуттів»), Селіна Вероніка («Lady in Red») та Кадєєва Анастасія («Халиджи»), у категорії 5-12 років - зразковий танцювальний колектив «Надія» («Іванко»), студія танцю «Ракурс» («Кримінал»), ТСК «Альянс» («lady»), колектив східного танцю «Султанат» («Пірати»), танцювальний колектив «Brirghtly» («Маша и медведь»).

Гран-прі конкурсу цьогоріч отримав Матюшенко Олександр, який виконав на акордеоні композицію «Джмелині бугі».

Тож, Першотравенськ вкотре довів, що має надзвичайно талановитих, творчих людей, які є прикрасою та багатством свого міста. Та найголовніше - це емоції і визнання дитячого таланту, завдяки якому юні першотравенці в майбутньому підкорять ще не одну сцену.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2019 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді