Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Привітання міського голови Оксани Вінницької з Новим роком та Різдвом Христовим

Фотографія

Дорогі першотравенці!

Ось і відходить у минуле ще один рік, сповнений для нас надій і тривог, перемог та розчарувань, складних випробувань і вдалих проєктів. Цей рік, без сумніву, був для нас продуктивним, хоча й нелегким. Завдяки спільній кропіткій та напруженій роботі міської влади і громади вдалося вирішити немало міських проблем та досягти результатів у всіх галузях господарства міста.

Але, головне, спільними зусиллями керівників міст Першотравенська, Тернівки і Павлограда та при підтримці обласного керівництва і компанії ДТЕК вдалося зрушити з місця найбільш проблемне питання – водопостачання міст Західного Донбасу. В 2020 році розпочнеться капітальний ремонт водоводу «Дніпро - Західний Донбас». Також паралельно продовжується робота щодо альтернативного джерела водопостачання міста з Коханівського водозабору. Крім цього, в міському бюджеті - 2020 заплановані кошти на будівництво резервуарів для запасів питної води.

У 2019 році значна увага приділялася благоустрою міста. Було здійснено реконструкцію міської площі, де проходять всі визначні свята та масові заходи. На це з міського бюджету спрямовано 2,7 млн грн. Відтепер площа має сучасний європейський вигляд. Також облаштовано територію навколо БК «Шахтар» - 1,9 млн грн.

Наразі реконструкція центральної частини міста продовжується. Виконуються роботи з облаштування сучасного парку за БК «Шахтар». Тут вже укладено бруківку - 1 млн грн, а навесні буде облаштовано клумби, здійснено озеленення території та встановлено ігрові майданчики і лавочки.

Цьогоріч осучаснено і «Південний» район міста. Тут здійснено благоустрій території на вул. Гагаріна (біля Wi-Fi дерева) - укладено бруківку, висаджено дерева, встановлено лавочки, на що спрямовано 1 млн грн.

Виконано благоустрій тротуарної зони на вул. Чайковського - 1,1 млн грн, а також облаштовано зруйновані тротуари на території міста. До Дня шахтаря на вул. Кобзаря було відкрито Алею Слави, на якій розміщено інформацію про Почесних громадян міста.

Протягом останніх трьох років значна увага приділялася ремонтам та технічному переоснащенню міських котелень, на що спрямовано понад 15 млн грн коштів міського бюджету, компанії ДТЕК та міжнародного інвестора (НЕФКО). Проведення капітальних ремонтів та заміна обладнання на енергоефективне дозволило забезпечити сталу роботу котелень і безперебійну подачу тепла в оселі першотравенців. Цьогоріч було розпочато вирішення екологічних проблем – на котельнях міста замінено по одному батарейному циклону. Це експериментальне обладнання дозволило скоротити викиди на нових циклонах, тому в наступному році буде продовжена робота щодо їх повної заміни.

У році, що минає, продовжили заміну аварійних комунікацій. Було виконано капітальний ремонт водопроводу на вул. Мечникова - 2,8 млн грн.

Значна увага приділялась галузям соціально-культурної сфери міста. Цьогоріч капітально відремонтовані покрівлі БК «Шахтар», БКМ «Україна» та ЦДТ «Надія» - 2,5 млн грн. На підготовку навчальних закладів міста до осінньо-зимового періоду та навчального року використано 1,9 млн грн.

Значно розширено напрями міської комплексної програми соціального захисту населення «Турбота», на виконання якої спрямовано близько 2 млн грн.

На утримання закладів охорони здоров’я з міського бюджету спрямовуються значні кошти. У міських лікарнях виконуються капітальні ремонти, а також закуповується сучасне медичне обладнання та медикаменти.

Продовжується робота щодо залучення в місто додаткових коштів. Цьогоріч знов вдалося залучити до співпраці міжнародні інвестиційні компанії. У рамках міжнародної Програми «U-LEAD з Європою» за підтримки Європейського Союзу здійснюється реконструкція приміщення для ЦНАП у будівлі управління праці та соціального захисту населення. У рамках проєкту Українського фонду соціальних інвестицій за сприяння німецьких партнерів у січні розпочнеться реконструкція першого поверху гуртожитку на вул. Чайковського, 2 під житло для внутрішньо переміщених осіб та повна заміна вікон на енергозберігаючі у дитсадку «Казка».

Щороку зростає кількість небайдужих городян, які беруть активну участь у Конкурсі мінігрантів «Громада своїми руками». У 2019 році, як і торік, для реалізації проєкту з міського бюджету виділено 500 тис. грн.

Вірю, що в Новому 2020 році наше життя обов’язково зміниться на краще. Головне – пам`ятати, що наша сила - в єдності, у взаєморозумінні та взаємній підтримці. Лише разом ми зможемо здолати ті виклики, що ставить перед нами життя. Спільними зусиллями зробимо Першотравенськ процвітаючим, а громаду – міцнішою! Планів та ідей у нас багато!

Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Зичу вам міцного здоров'я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя! Бажаю гарного настрою і любові, хай у вашому житті панують гармонія та удача!

Оксана Вінницька, міський голова

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2020 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді