Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Фотографія

17 січня під головуванням очільниці міста Оксани Вінницької відбулося чергове засідання виконавчого комітету Першотравенської міської ради. Цього дня члени виконкому розглянули 13 нагальних питань.

Зокрема, на засіданні заслухали питання про підсумки виконання міської програми розвитку культури м. Першотравенська за 2017-2019 роки. Так, протягом звітного періоду закладами культури для жителів міста проводились концертні програми до всіх професійних, державних та загальноміських свят, розважально-ігрові програми, вечори відпочинку тощо. У 2017 році міським відділом культури проведено 64 загальноміських та 356 культурно-мистецьких заходів, на які спрямовано кошти у сумі 1,2 млн грн. У 2018 році проведено 75 загальноміських та 390 культурно-мистецьких заходів (на суму 1 млн грн). У 2019 році - 86 загальноміських та 411 культурно-мистецьких заходів (на суму 1,4 млн грн). Щорічно в новорічну ніч на міській площі для першотравенців та гостей міста проводився театралізований культурно-мистецький захід «Новий рік у колі друзів» з конкурсами, іграми, фестивалем вуличної їжі, святковим феєрверком. До Дня міста та Дня шахтаря на міській площі проходили святкові концертні програми за участю художніх колективів міста та концерти популярних українських виконавців - Tayanna, Злата Огнєвич, Тамерлан та Альона. Фіналом свят були лазерні шоу та молодіжна дискотека зі святковим феєрверком. Напередодні Нового року на міській площі працювала Резиденція Діда Мороза для найменших мешканців міста.

У Першотравенській школі мистецтв навчається близько 170 учнів за класами фортепіано, баян, акордеон, гітара, скрипка, сольний спів, клас духових інструментів (саксофон, флейта). У школі навчається безкоштовно 40 учнів з числа пільгових категорій. У 2019 році за кошти міського бюджету в школі мистецтв проведено поточний ремонт запасного виходу на суму 7,8 тис. грн, придбано меблі на 6,1 тис. грн.

У міській бібліотеці доросле та дитяче відділення відвідують близько 6000 осіб, книжковий фонд становить 49830 примірників. Міська бібліотека забезпечена комп’ютерами та підключена до мережі Інтернет. За останні три роки книжковий фонд бібліотеки поповнено новою літературою та передплачено періодичні видання на суму 130 тис. грн.

На території міста Першотравенська функціонують будинок культури «Шахтар» і будинок культури молоді «Україна». При БКМ «Україна» працюють такі гуртки: Зразковий аматорський танцювальний колектив «Надія», театральний аматорський колектив «Натхнення», театральний аматорський колектив «Радість», вокальний аматорський колектив «Гармонія», Зразковий аматорський цирковий колектив «Арлекіно». При БК «Шахтар» працюють Народний аматорський духовий оркестр, Народний аматорський цирковий колектив «Вогні цирку», Народний аматорський хоровий колектив «Джерело», Зразковий аматорський танцювальний колектив «Брайтлі», Зразковий аматорський танцювальний колектив «Серпантин», Зразковий аматорський вокальний колектив «Райдуга», Зразковий аматорський цирковий колектив «Міленіум», театральний аматорський колектив та колектив сучасного танцю «Fank Drive». Гуртки відвідують близько 500 учасників художньої самодіяльності. Будинки культури міста забезпечені сучасною музичною апаратурою, сценічними костюмами на всі постановки номерів художньої самодіяльності.

У 2017 році за кошти міського бюджету придбано сучасну мобільну сцену для проведення міських свят та заходів на суму 400 тис. грн, придбано і встановлено флагштоки біля бюсту Тарасу Григоровичу Шевченку на суму 35 тис. грн. Також за кошти бюджету міста проведено капітальний ремонт гардеробної БК «Шахтар» на 231,4 тис. грн. Для будинків культури міста за кошти міського бюджету придбано 2 акустичні системи, 2 радіомікрофони, швейну машинку, 2 системних блоки, комплект меблів тощо.

У 2018 році за кошти міського бюджету в сумі 20,3 тис. грн у будинках культури були проведені поточні ремонти системи опалення і поточний ремонт системи водопостачання на суму 10,2 тис. грн.

У рамках грантової програми НЕФКО Фонду «Північна ініціатива гуманітарної підтримки та енергоефективності (Україна)» при реалізації проєкту «Енергозберігаючий проект у трьох громадських закладах м. Першотравенська» в БК «Шахтар» було замінено 58 вікон. За кошти міського бюджету в сумі 111,7 тис. грн замінено 16 вікон. Також проведено поточний ремонт коридорів БК «Шахтар» на суму 109,4 тис. грн.

Для будинків культури міста закуплені сценічні костюми на суму 30,5 тис. грн. У БКМ «Україна» встановлено пандус для людей з обмеженими фізичними можливостями.

У 2019 році за кошти міського бюджету для учасників художньої самодіяльності будинків культури були придбані сукні (близько 10 тис. грн) та футболки (12,8 тис. грн). Також закуплено радіомікрофони, сценічні костюми, меблі, для учасників Народного циркового колективу «Вогні цирку» - батут на суму 7 тис. грн, спортивні мати та борцівський килим – 17 тис. грн. Також за кошти міського бюджету виконано капітальний ремонт покрівлі БКМ «Україна» на суму 633 тис. грн, проведено поточний ремонт Каплички – 35 тис. грн, виконано поточний ремонт опалення БК «Шахтар» - 11 тис. грн. Коштами бюджету міста в БК «Шахтар» проведено ремонт цоколю та відмосток на суму 186 тис. грн, ганків – 89 тис. грн, капремонт покрівлі – 1,4 млн грн, поточний ремонт спортивної зали - 13 тис. грн. Отже, у місті Першотравенську створені всі умови для культурного та духовного розвитку населення міста.

Також члени виконкому заслухали та прийняли до відома інформацію про роботу за 2018-2019 роки відділу з загальних питань та контролю; відділу по роботі зі зверненнями громадян; відділу економіки та торгівлі та відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Першотравенської міської ради.

Крім цього, рішенням виконкому присвоєно поштові адреси групі нежитлових приміщень, які розташовані в житловому будинку 2 на вул. Чайковського. Ці приміщення ремонтуватимуться для надання соціального житла внутрішньо переміщеним особам.

На засіданні погоджено рішення на видалення 2 дерев біля будинку 6 на вул. Шкільній згідно з актом обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, від 18.12.2019 № 39.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2020 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді