Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

У школах введено карантин

Фотографія

31 січня під головуванням очільниці міста Оксани Вінницької відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Як зазначив завідувач відділенням санітарно-гігієнічних досліджень Першотравенського міськрайонного відділу лабораторних досліджень Олег Чабан, за даними оперативного епідеміологічного моніторингу на п’ятому тижні 2020 року в м. Першотравенську з приводу гострих респіраторних вірусних інфекцій за медичною допомогою до лікувально-профілактичних закладів звернулось 311 осіб проти 136 осіб на минулому тижні. Показник захворюваності на ГРВІ по місту вище епідемічного порога на у 2,3 раза.

Серед дітей віком від 0 до 17 років захворюваність у порівнянні з попереднім тижнем зросла в 2,6 раза і складає 210 випадків проти 80. Питома вага дітей у загальній структурі захворілих складає 68 %.

Загальна кількість госпіталізованих осіб у порівнянні з попереднім тижнем зросла у 2,5 раза. За звітний тиждень по місту госпіталізовано 5 хворих з ГРВІ, з них 2 дітей. Летальних випадків через ГРВІ не зареєстровано.

Головна лікарка КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Любов Ровенчук підтвердила вищезазначені дані та додала, що протягом січня зареєстровано 529 захворілих. Також вона зазначила, що з понеділка буде організовано окремий прийом хворих з підвищеною температурою.

Директорка КНП «Першотравенська міська лікарня» Тамара Турчак зазначила, що станом на 31.01.2020 усього зареєстровано 108 випадків ГРВІ, у тому числі: цеховими лікарями - 100 (госпіталізовано 5 хворих). У стаціонарі з діагнозом ГРВІ знаходиться 6 осіб, з них 2 дитини. З ускладненням після ГРВІ (пневмонії, ларингіти, бронхіти) - 26 осіб, з них 23 дитини.

У зв’язку з високою захворюваністю на ГРВІ серед дітей шкільного віку, рішенням комісії з питань ТЕБ та НС у школах міста призупинено навчально-виховний процес з 03.02.2020 до 07.02.2020.

Стан захворюваності школярів буде ретельно контролюватися. Після зниження рівня захворюваності навчальний процес у школах міста буде відновлено.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2020 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді