Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Звернення міського голови Оксани Вінницької щодо роботи у напрямку недопущення поширення коронавірусу COVID-19 у м. Першотравенську

Фотографія

Шановні містяни!

Наразі ситуація в місті Першотравенську стабільна. Випадки захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 на території міста не зафіксовані.

Відповідно до розпорядження «Про запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 у м. Першотравенську» в усіх закладах освіти міста запроваджено карантин до 03 квітня.

Крім того, скасовано проведення усіх масових заходів освітнього, соціального, спортивного, розважального та іншого характеру.

Керівникам релігійних організацій міста наполегливо рекомендовано обмежити проведення служб і служінь на період карантину.

З 17 березня відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року № 215 заборонено приймати відвідувачів закладам громадського харчування (ресторанам, кафе тощо), торговельно-розважальним центрам, іншим закладам розважальної діяльності, фітнес-центрам, закладам культури, торговельного і побутового обслуговування населення. Однак можлива доставка їжі додому за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

Продуктові магазини, банки, аптеки, страхові компанії, служби зв’язку, заправні станції міста працюватимуть безперебійно.

Також Урядом з 12 години дня 18 березня заборонено залізничне, авіа та автобусне міжміське та міжобласне пасажирське перевезення.

Наразі всі державні та комунальні заклади міста продовжують працювати, але у закритому режимі. Це означає, що невідкладні питання городян вирішуватися будуть.

Прийом громадян з особистих питань протягом визначеного періоду не проводитиметься.

Медичні заклади міста підготовлені для роботи в умовах епідемії. Наразі здійснюються протиепідемічні заходи. З резервного фонду міського бюджету спрямовані додаткові кошти (майже 300 тис. грн) на забезпечення лікарень необхідними дезінфікуючими засобами, засобами захисту тощо. У разі необхідності будуть прийматися додаткові рішення.

На сьогодні в міській лікарні в наявності 4 апарати штучної вентиляції легень. Крім того, з міського бюджету виділено кошти у сумі 500 тис. грн на придбання ще одного апарату, який можна буде використовувати в тому числі і для надання медичної допомоги дітям.

Медичний персонал пройшов відповідне навчання та готовий до надання необхідної меддопомоги населенню. У міських закладах охорони здоров’я прийом пацієнтів з підвищеною температурою тіла ведеться у відокремлених приміщеннях. Наразі медичними закладами замовлено тести на виявлення грипу та COVID-19, які у зв’язку з підвищеним попитом мають надійти до кінця місяця.

У разі якщо у вас з’явилися ознаки гострої респіраторної інфекції (підвищення температури тіла, кашель) і ви протягом останніх 30 днів відвідували країни за кордоном - звертайтеся за консультацією за телефоном до свого сімейного лікаря або до реєстратури: 5-20-36; 5-12-41; 5-26-09.

Шановні першотравенці! Від дій кожного з нас залежить як ми впораємося з цим викликом. Тож велике прохання до всіх - уникайте місць масового скупчення людей; регулярно мийте руки і обробляйте дезінфікуючими засобами; не чіпайте руками очі, рот і ніс; дотримуйтеся правил респіраторної гігієни. Будьте здорові, бережіть себе та близьких!

Міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2020 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді