Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Комісією ТЕБ та НС введено додаткові обмежувальні заходи на території міста

Фотографія

17 березня під головуванням очільниці міста Оксани Вінницької відбулось засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Цього дня було введено додаткові обмежувальні заходи з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, на території міста Першотравенська.

Виконуюча обов’язки начальника юридичного відділу Ірина Письменна ознайомила присутніх з нормативними документами, на основі яких у місті необхідно ввести додаткові заходи. Відповідно до постанови Кабіненту Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» зі змінами, внесеною постановою КМУ від 16.03.2020 № 215, комісія вирішила призупинити на території міста Першотравенська роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших заходів розважальної діяльності, фітнес-центрів, торговельного і побутового обслуговування населення крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами, виробами медичного призначення, засобами зв’язку, товарами для тварин, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлення, з перевезення вантажним транспортом, технічного обслуговування усіх видів транспортних засобів, послуг, які надаються ветеринарними клініками, за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту. Заборона діятиме з 00.01 год. 18.03.2020 до прийняття рішень про скасування обмежувальних заходів.

Начальнику Першотравенського відділення поліції Максиму Гозі доручено здійснювати контроль за дотриманням підприємствами, установами, закладами, організаціями усіх форм власності та підпорядкування обмежувальних заходів на території міста Першотравенська.

Директор КНП «Першотравенська міська лікарня» Тамара Турчак поінформувала про рівень підготовленості закладу до роботи в умовах епідемії. Вона зазначила, що лікарня забезпечена препаратами для дезінфекції, засобами захисту, розхідними препаратами тощо. На ці цілі були виділені додаткові кошти з міського бюджету у сумі близько 300 тис. грн. Наразі лікарня має 4 апарати штучної вентиляції легень. Крім того, з міського бюджету спрямовані кошти в сумі 500 тис. грн на придбання ще 1 апарату, який можна буде використовувати також і для надання медичної допомоги дітям. У лікарні розроблено чіткий алгоритм дій у разі поширення захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, на території міста. У разі необхідності будуть працювати 4 бригади (інфекційне, терапевтичне, реанімаційне і прийомне відділення). Зараз у лікарні прийом пацієнтів з підвищеною температурою тіла здійснюється в приміщенні з окремим входом.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2020 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді