Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обговорила введення надзвичайної ситуації в області

Фотографія

20 березня під головуванням очільниці міста Оксани Вінницької відбулось засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Міський голова озвучила, що сьогодні на позачерговому засіданні Дніпропетровської регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій на Дніпропетровщині введено надзвичайну ситуацію. Наразі очікується протокол цього засідання для виконання подальших дій. Міський голова також зазначила, що всі члени комісії мають бути готовими прибути на засідання комісії протягом 30 хвилин при необхідності.

Члени комісії також обговорили низку додаткових заходів з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, на території міста Першотравенська.

На виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України щодо посилення контролю за системами водопостачання та водовідведення надано відповідні доручення спеціалістам за напрямками роботи. Серед рекомендованих заходів – здійснення знезараження стічних вод, дезінфекція та промивка водопроводів тощо.

За інформацією медиків міста, наразі кількість хворих, що звертаються за медичною допомогою до Центру первинної медико-санітарної допомоги, значно зменшилася. Зараз громадяни звертаються тільки за невідкладною допомогою. Вже укладено договори, відповідно до яких здійснюється доукомплектування медичних закладів необхідними засобами та технікою (новий апарат штучної вентиляції легень, захисні костюми тощо). На ці цілі з міського бюджету вже спрямовано понад 1 млн грн. При необхідності будуть прийматися додаткові рішення. У міській лікарні створено пости на всіх входах, прийом хворих з підвищеною температурою тіла проводиться в окремих приміщеннях.

Начальник міського відділу освіти Світлана Сучкова зазначила, що всі заклади освіти закрито. Використовуються елементи дистанційного навчання. Міністерство освіти надає якісну підтримку щодо впровадження дистанційного навчання. Комісією було доручено міському відділу освіти вжити заходів щодо обмеження групових контактів дітей на вулиці під час карантину.

Завідувач відділенням організації санітарно-гігієнічних досліджень ВСП «Першотравенський міськрайонний відділ лабораторних досліджень» Олег Чабан зазначив, що служба забезпечена всім необхідним для проведення обробки осередків зараження.

Крім того, відповідно до постанови КМУ комісія прийняла рішення дозволити роботу об’єктам торгівлі, які здійснюють торгівлю засобами гігієни. Також дозволено працювати під час карантину оптикам та об’єктам з надання ритуальних послуг. Враховуючи необхідність забезпечення населення міста продуктами харчування, комісія дозволила працювати також критому продуктовому павільйону ринку «Південний» за умови дотримання всіх правил карантину. Міськими службами буде розроблено графік здійснення контролю за роботою цих торговельних об’єктів.

У зв’язку з розповсюдження епідемії коронавірусу, на території Дніпропетровської області буде встановлено 21 пункт перевірки. На таких блокпостах медики та правоохоронці будуть проводити температурний скринінг водіям та пасажирам. Такий пункт буде обладнано на в’їзді до міста Першотравенська (зупинка «Лугова»).

Протягом останніх днів городяни звертаються зі скаргами на задимлення, що виникає на території сміттєзвалища. Міський голова зазначила, що вона особисто відвідала полігон твердих побутових відходів разом із начальником Першотравенського міського відділу ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області Олексієм Репетьком. Такий осередок було виявлено. В першій половині дня задимлення було ліквідовано. Міський голова доручила О. Репетьку тримати це питання на постійному контролі.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2020 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді