Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Привітання з Днем медичного працівника

190620821 червня – День медичного працівника

 

Шановні медичні працівники та ветерани медичної галузі!

       Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем медичного працівника! 

Кожен з вас, свого часу, свідомо обрав професію медика. Ви бережете найцінніше, що є у людини – її життя та здоров’я.

       Саме вам люди довіряють найдорожче – власне здоров’я та здоров’я своїх близьких, до вас по допомогу приходять у найважчі хвилини свого життя. Робота у галузі медицини вимагає не тільки першокласного професіоналізму, сучасних знань, відповідальності та високої самовіддачі, а й кращих людських якостей – доброти та здатності співчувати чужій біді. Дякую вам - людям, які щодня, без перебільшення, здійснюють подвиг – рятують  життя, і словом, і ділом повертають надію та вселяють віру у найкраще майбутнє.

За останні роки наші медичні заклади змінили своє обличчя, стали комфортними для перебування пацієнтів та роботи лікарів. Медичні кабінети оснащено сучасним новим обладнанням, яке використовується вами при діагностуванні та оперуванні.

Ви якісно та своєчасно надаєте населенню медичні послуги, гарантовані державою. Кожен з вас виконує надважливу функцію порятунку українців чи на прийомі у поліклініці чи в операційній. У Вас дуже велика місія на землі – охороняти і зберігати життя, найбільший і найцінніший дар Господній! У своєму щоденному служінні ви часто не маєте права на спокій, відпочинок, власні емоції і навіть, страх. Ви не маєте права на помилку, довгі роздуми і зволікання. І в день, і в ночі ви поруч з хворим аби завадити хворобі і вчасно надати допомогу. Для пацієнта важливим є ваш теплий погляд, ваш приємний чіткий голос, ваша з ним розмова, ваші турботливі руки і професійні здібності, бо саме ви вселяєте надію і даєте віру. В цей непростий час ви демонструєте неабияке вміння роботи у боротьбі з ковид-19.

        Незважаючи на всі труднощі, які сьогодні переживає сфера охорони здоров’я, престиж медичного працівника все одно залишається дуже високим. У кожного першотравенця знайдеться немало теплих слів подяки лікарям і молодшому медичному персоналу за готовність будь-якої хвилини прийти на допомогу.

        Я дякую кожному із вас за чуткість сердець, невтомні руки, за кожне виважене рішення і врятовані життя. Я пишаюсь результатами вашої праці і кожним із вас особисто!

        Нехай і доля буде щедрою для вас, нехай у вас будуть тільки щасливі пацієнти, нехай вас надихають ваші найдорожчі люди і найкращі досягнення! Нехай вам ніколи не доведеться засумніватися в тому, яку користь ви приносите людям! Нехай усе найкраще, чим багате життя, є у кожного із вас, а кожен день наповнюється новими приємними подіями, щастям і любов’ю!

            Зі святом!                                                                 

  Оксана Вінницька, міський голова

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2020 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді