Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Тренер від Бога. В Першотравенську відкрили меморіальну дошку Павлу Дулінову

230620123 червня відбулось урочисте відкриття меморіальної дошки на фасаді будівлі ДЮСШ «Шахтар» на честь Павла Васильовича Дулінова – тренера з футболу, який навчив сотні першотравенських дітей та молоді цьому захоплюючому виду спорту. Цього дня тренеру мало б виповнитися 65 років.

 

Меморіальну дошку відкрили міський голова Оксана Вінницька, голова міської спортивної громадської організації «Федерація футболу міста Першотравенська» Євген  Соболєв та рідні брат Василь і сестра Валентина.                                                              

- Містяни пишаються такими людьми як Павло Васильович Дулінов. Він зробив величезний внесок у розвиток спортивної галузі міста. У вихованців він вкладав всю свою майстерність і частинку своєї душі, тому багато першотравенських хлопців стали видатними спортсменами, а деяких з них знають навіть за межами України. Пам’ять про талановитого та самовідданого тренера завжди житиме у наших серцях, - зазначила очільниця міста.

Інформаційно:

                     Дулінов Павло Васильович народився 23 червня 1955 року в с. Троїцьке Петропавлівського району Дніпропетровської області. В рідному селі закінчив школу. У футбол грав із самого дитинства. Після закінчення залізничного технікуму Павло Васильович був призваний до лав Радянської Армії в місті Архангельську. Після служби в армії навчався в Дніпропетровському інституті фізичної культури і спорту. 

         Закінчивши навчання в інституті, Павло Васильович грав у футбол у декількох командах Донецької області. Отримавши травму, перейшов на тренерську роботу.

         З червня 1986 року Павло Васильович працював тренером-викладачем з футболу в спорткомплексі «Ювілейний» в місті Першотравенську. Завдяки його високому професіоналізму в 1988 році першотравенські команди (дитяча та доросла) завоювали два перших місця в обласному турнірі серед аматорів. 

          З 20.01.1990 по 02.01.1991 Дулінов П.В. працював тренером футбольної команди «Шахтар» у місті Павлограді.

          З 25.12.1991 по 31.08.1992 – тренер з футболу в спортивному клубі «Шахтар» у м. Першотравенську.

         З 01.09.1992 по 14.06.2007 – тренер-викладач з футболу в  спорткомплексі «Ювілейний» у м. Першотравенську.

          З 09.09.2007 по серпень 2009 працював тренером-викладачем з футболу в КПНЗ «Першотравенська ДЮСШ «Шахтар».

         За часи тренерської роботи Павло Васильович виховав сотню футболістів, які з вдячністю згадують його як доброго і водночас вимогливого та цілеспрямованого тренера, який допоміг своїм учням стати сильними, витривалими і упевненими в собі. Він дуже любив і поважав своїх учнів, фанатично любив футбол. Футбольні команди дітей та юнаків відстоювали честь нашого міста на змаганнях різного рівня, в тому числі й на всесоюзних, на яких було здобуто безліч перемог.

         Багато футболістів були і є гравцями першої, другої ліги України, але найбільшою гордістю тренера стали видатні футболісти Прем’єр-ліги України з футболу:

-           Мирошник Олег - 5-кратний чемпіон України з міні-футболу, срібний призер чемпіонату України, бронзовий призер чемпіонату України, 3-кратний володар кубка України, суперкубка України, 3-кратний фіналіст кубка України, півфіналіст кубка УЄФА, гравець національної збірної України.

-           Віценець Віталій – чемпіон Європи серед юнаків, чемпіон України, володар кубка України. На сьогодні – тренер дитячої спортивної футбольної школи «Шахтар».

-           Ракицький Ярослав – багаторазовий чемпіон України, володар кубка України, суперкубка України, гравець національної збірної України, гравець російського клубу «Зеніт» (м. Санкт-Петербург).

-           Западня Артур – колишній гравець команд «Іллічівець» (м. Маріуполь), «Ворскла» (м. Полтава), «Металург» (м. Запоріжжя), «Верес» (м. Рівне), «Волинь» (м. Луцьк). На сьогодні є гравцем чернігівської команди «Десна». 

                                                           Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

2306202230620323062042306205

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2020 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді