Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Відбулось засідання чергової 50 сесії міської ради

260620226 червня під головуванням очільниці міста Оксани Вінницької у БКМ «Україна» відбулось засідання чергової 50 сесії Першотравенської міської ради VІІ скликання. Цього дня на засіданні були присутні 19 депутатів, у порядку денному розглянули 15 питань.

     На початку засідання депутати затвердили низку розпоряджень міського голови, прийнятих у міжсесійний період у бюджетній сфері, в тому числі і про надання матеріальної допомоги.

    Також було внесено зміни до міського бюджету 2020 року. Зокрема, за рахунок спеціального фонду міського бюджету в рамках програми громадського правопорядку та безпеки в м. Першотравенську на 2016-2020 роки спрямовано 50 тис. грн на придбання оргтехніки для міського відділення поліції. Крім того, 22 тис. грн направлено на розробку проєкту зон санітарної охорони санітарно-захисної смуги навколо насосної станції третього підйому майданчика № 10.

     Цього дня міська рада прийняла рішення: про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2021 рік; про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців на території міста Першотравенська на 2021 рік; про внесення змін до рішення міської ради «Про затвердження мінімальних сум орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб»; про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2021 рік; про встановлення ставок туристичного збору на території міста Першотравенська на 2021 рік. З повними текстами цих рішень можна ознайомитися на офіційному сайті міської ради в рубриці «Міська рада», підрубрика «Рішення сесії».

      У зв’язку з проведенням додаткових заходів, спрямованих на боротьбу з COVID-19, внесено зміни до фінансових планів Першотравенського міського центру первинної медико-санітарної допомоги та Першотравенської міської лікарні.

     Наприкінці засідання депутати затвердили низку питань земельного характеру.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

2606203

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2020 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді