Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Першотравенська міська лікарня поповнилась сучасним медичним обладнанням

020720      Першотравенська міська лікарня не перший рік надає медичну допомогу не тільки першотраівенцям, але й мешканцям Петропавлвського і Межівського районів. Останнім часом велика увага приділяється забезпеченню лікарні сучасним медичним обладнанням.

            Нещодавно за кошти міського бюджету придбано два апарати Holter Sistem. Цей апарат підключають пацієнту з аритмією, і він знаходиться з ним  протягом доби. Добовий моніторинг електрокардіограми дає лікарю-кардіологу можливість виявити порушення ритму серця, діагностувати розвиток хвороби та призначити правильне лікування. Ефективність Holter Sistem полягає у запобіганні раптових смертей від серцево-судинних хвороб.

            В біолабораторію придбано автоматичний аналізатор сечі, який одночасно може виконувати багато параметрів. Апарат Citolab служить для скринінгової роботи, він забезпечує  ефективність у виключенні помилок, які може допустити людина.  

         За сприяння Фонду громадянського здоров’я придбано GeneXpert - міні-ПЦР лабораторію, яка вміщується у невеликий бокс. Можливості апарату дуже важливі. Система працює за допомогою спеціальних картриджів. На ньому можна виявляти мікобактерії туберкульозу. Невдовзі буде прикріплена додаткова панель, що дозволить визначати вірусне навантаження для ВІЛ-інфікованих та хворих на гепатит Б, С. В лабораторії сподіваються, що згодом отримають картриджі, які дозволять визначати коронавірусну інфекцію. Система підключена до інтернету, тож аналізи першотравенської лікарні бачать у Києві. На сьогоднішній день відпрацьовано понад 200 картриджів.

    Також нещодавно лікарня придбала лапароскопічну стійку з інструментарієм та гістероскопом для проведення хірургічних та гінекологічних операцій. Цей апарат дає можливість робити операції без хірургічного втручання під візуалізацією малоінвазивним методом. Це медичне обладнання також дозволяє робити обстеження сечового міхура. Наразі лікарі проходять навчання і невдовзі почнуть проводити лапароскопічне оперування.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

020720102072020207203020720402072050207206

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2020 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді