Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Сучасному місту – новий сучасний парк

100720    Міський парк, що на вул. Молодіжній завжди був улюбленим місцем відпочинку містян. Але він потребує повної і сучасної реконструкції. На це потрібні значні кошти, яких у міському бюджеті бракує у зв’язку з великою кількістю нагальних проблем.

  За допомогою щодо вирішення цього питання міський голова Оксана Вінницька звернулася до обласного керівництва. Звісно ж, таких «бажаючих» в області дуже багато, і тому домовитися аби кошти були виділені саме Першотравенську було непросто. Тим не менше, у 2018 році облдержадміністрацією було розпочато роботу щодо проєктування реконструкції парку. І от, нарешті, невдовзі розпочнеться реалізація даного проєкту.

   Відповідно до проєкту, парк матиме сучасний європейський вигляд. Тут буде облаштовано енергозберігаюче освітлення, укладено бруківку, встановлено лавочки та дитячі майданчики. Звісно ж буде здійснено озеленення території, встановлено арт-об’єкти, фотозони тощо. Для активного дозвілля молоді тут облаштують велодоріжку та ролердром. Тож, відпочивати в оновленому парку буде цікаво та приємно всім, від мала до велика.

    Очільниця міста Оксана Вінницька висловлює вдячність за сприяння у вирішенні цього питання голові Дніпропетровської обласної ради Святославу Олійнику та депутату обласної ради, головному лікарю Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. Мечникова Сергію Риженку.

   Тож, з нетерпінням чекаємо на початок робіт та сподіваємося, що зовсім скоро Першотравенськ матиме парк, який стане справжньою прикрасою міста та улюбленим місцем відпочинку городян та гостей.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

1007201100720210072031007204

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2020 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді