Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

У Першотравенську відбулась акція проти включення міста до складу Синельниківського району

  230720  23 липня о 10.00 годині біля будівлі виконкому відбулась акція проти включення міста Першотравенська до складу Синельниківського району. Висловити невдоволення такими діями прийшли близько 40 городян.

    Присутнім пояснили, що в проєкті документа, який був опублікований на сайті Верховної Ради України, зазначено, що м. Першотравенськ буде відноситися до Павлоградського району. Але народні депутати проголосували за документ, згідно з яким наше місто увійшло до складу Синельниківського району. Це стало несподіванкою для всіх, у тому числі і для керівництва міста. Тому в понеділок зранку терміново було скликано засідання громадської ради при виконкомі міської ради. Цього ж дня відбулось засідання виконавчого комітету. У вівторок зранку відбулася позачергова сесія міської ради. Всі висловили незгоду з рішенням щодо включення міста Першотравенська до складу Синельниківського району.

      За результатами проведеної роботи були  направлені звернення з цього питання до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова, Прем'єр-міністр України Дениса Шмигаля, голови Дніпропетровської обласної ради Святослава Олійника, голови Дніпропетровської ОДА Олександра Бондаренка.

    Окрім цього, міським головою були проведені перемовини з керівництвом області і звернення нашої громади наразі прийняті до розгляду.

   Учасники акції вирішили зібрати підписи серед містян проти включення міста до складу Синельниківського району. У цьому їм мають допомогти депутати міської ради, звернувшись до своїх виборців на округах.

   Також, мешканці міста планують подати відповідну петицію до Президента України на сайті електронних петицій.

   Крім того, містяни висловили бажання зустрітися з народним депутатом по 36 округу Романом Каптєловим, аби він пояснив причини прийняття вищезазначеного рішення.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2020 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді