Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Міський голова Оксана Вінницька вітає шахтарів з професійним святом

30 серпня – День шахтаря

300820Шановні шахтарі та ветерани шахтарської праці!

       Щороку в останню неділю літа ми відзначаємо День шахтаря - свято професії справжніх чоловіків, адже в основі видобутку вугілля лежать глибокі інженерні знання, важка праця, досвід та працьовитість. Мабуть, тому професію гірників обирають особливі люди - мужні, надійні, сильні духом.

       Історія нашого міста невід’ємно пов’язана з вугільною промисловістю, тому для нас це свято є особливим. Переважна більшість населення міста працює саме на вугільних підприємствах. Важко знайти першотравенську родину, яка б тим чи іншим чином не була пов’язана з гірничою професією.

      На сьогодні структурні підрозділи ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» є основними бюджетоутворюючими підприємствами міста. Саме завдяки вам, шановні шахтарі, живе і процвітає Першотравенськ.

     Завдяки вашій здатності самовіддано працювати у важких умовах вугледобувні підприємства Західного Донбасу завжди гідно переживали найскладніші періоди. Впевнена, завдяки високому професіоналізму, витримці і завзятості шахтарські колективи подолають всі проблеми і, як і раніше, будуть вносити гідний вклад у розвиток економіки нашого міста, Дніпропетровської області та України.

     Особливі слова подяки в цей день - гірникам-ветеранам. Саме ви прославили своїми трудовими подвигами Західний Донбас. Це вашими руками закладалися нинішні шахти.

       Хочу висловити всім шахтарям слова щирої подяки за звитяжну працю на благо країни і міста. Низький уклін сім’ям  шахтарів, які оберігають їх спокій у часи відпочинку після виснажливих змін, забезпечують їм родинний затишок.

       У цей святковий день від щирого серця бажаю всім міцного здоров’я, успіхів у справах, спокою і впевненості в майбутньому, уваги і турботи рідних та близьких, процвітання, щастя і добробуту, злагоди і миру!

       Хай живе шахтарська справа, хай щасливим буде сьогодення і надійним майбутнє!

Оксана ВІННИЦЬКА, міський голова

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2020 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді