Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Вітання міського голови з Днем підприємця

0409206 вересня – День підприємця

 

Шановні підприємці!

        Щиро вітаю вас з професійним святом. Традиційно у першу неділю вересня у нашій державі відзначається День підприємця. У цей день слова вдячності адресуються енергійним, ініціативним людям, що зуміли організувати свою справу, втілити в життя нові ідеї та проекти, своєю невтомною працею сприяти поступальному розвитку нашого міста.

         Підприємництво активно заявляє про себе у різних сферах нашого життя, до нього залучаються активні люди,  які роблять значний внесок у соціально-економічний розвиток Першотравенська, створення нових робочих місць, забезпечення населення необхідними товарами і послугами. Саме  підприємці активно розвивають приватний сектор економіки, реалізовують нові бізнес-проекти, забезпечуючи надійне підґрунтя для добробуту громадян.          

       Підприємці нашого міста – це сміливі, рішучі, ініціативні люди, які створюють умови для власного добробуту і процвітання рідного міста. Вірю, що ваша наполегливість та новаторство, невгамовність та ентузіазм сприятимуть подальшому розвитку приватної ініціативи і підвищенню добробуту населення нашого міста, а наше плідне співробітництво матиме позитивну динаміку і надалі буде активізуватися.            

       Щиро бажаю вам нових досягнень, добросовісних конкурентів і сприятливої соціально-економічної атмосфери. Нехай започатковані вами справи будуть успішними і ніколи не зрадить вам оптимізм! Миру і злагоди, щастя і здоров’я вам та вашим родинам!         

Оксана ВІННИЦЬКА, міський голова

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2020 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді