Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

У Першотравенській міській лікарні відкрито відділення паліативної допомоги

   240920Паліативна допомога - це вид медичної допомоги для людей із серйозними хворобами. Завданням цього типу допомоги є полегшення симптомів і зменшення страждань хворого. Мета - покращити якість життя як пацієнта, так і його рідних та близьких.

   Саме тому в Першотравенську в міській лікарні відкрили відділення паліативної допомоги (хоспіс). Відділення створене за кошти міського бюджету та Національної служби здоровя України.

  Міський голова Оксана Вінницька відвідала новостворене відділення. Очільниця міста побажала персоналу працювати на благо людей і надавати якісні медичні послуги. Вона наголосила, що міська влада і надалі буде приділяти особливу увагу та фінансово підтримувати медичні заклади міста.

   Працівники відділення паліативної допомоги надаватимуть професійну медичну допомогу важкохворим людям. Для цього відділення забезпечено всім необхідним.

   Тут виконано капітальний ремонт приміщень та облаштовано 6 комфортних палат на 10 ліжок (є одномісні, трьох- та чотирьохмісні палати). Всі палати оснащені спеціалізованими ліжками та протипролежневими матрацами.

   Також відділення забезпечено необхідним медичним обладнанням (кисневий концентратор, відсмоктувач, помпа для ентерального харчування, апарат ЕКГ тощо) та медикаментами.

   Виконано ремонт санітарних кімнат, які пристосовані також для людей з особливими потребами. Також у відділенні облаштовано маніпуляційну кімнату. Крім того, тут знаходиться реабілітаційний кабінет.

    Умови перебування хворого у відділенні наближені до домашніх та розраховані на сприятливу психологічну атмосферу, а професійний медичний персонал готовий надавати необхідну допомогу цілодобово.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

240920124092022409203240920424092052409206

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2020 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді