Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

З 1 жовтня діти загиблих шахтарів харчуватимуться безкоштовно в закладах освіти міста

    300920430 вересня під головуванням очільниці міста Оксани Вінницької відбулось  чергове засідання виконавчого комітету Першотравенської міської  ради. Цього дня члени виконкому розглянули 22 нагальних питання.

    На початку засідання т.в.о. начальника міського відділу освіти Світлана Сучкова доповіла про підсумки  підготовки закладів освіти  міста до початку нового 2020-2021 навчального року. Вона зазначила, що на утримання закладів освіти в 2020 році передбачено кошти в сумі 108,4 млн грн. Наразі вже освоєно 61,5 млн грн, з них: кошти міського бюджету - 35,6 млн грн; освітньої субвенції - 25,7 млн грн; інші субвенції – 0,2 млн грн. На заробітну плату по галузі передбачено 84,5 млн грн, у тому числі з міського бюджету - 40,8 млн грн.

   На встановлення протипожежної сигналізації та системи оповіщення про пожежу в будівлях шкіл № 1 і 5 використано 744,5 тис. грн коштів міського бюджету. На придбання товарів та обладнання довгострокового користування для закладів освіти витрачено 195 тис. грн, а на придбання малоцінних товарів, матеріалів, обладнання - 796,4 тис. грн. На матеріали НУШ для всіх закладів загальної середньої освіти спрямовано 124 тис. грн.     На підготовку закладів освіти до осінньо-зимового періоду 2020-2021 н. р. використано кошти в сумі 1,7 млн грн, а саме: школи - 430,5 тис. грн, дитячі садочки - 477,9 тис. грн, ЦДТ «Надія» - 834,3 тис. грн. Протягом 2019-2020 років завершено капітальний ремонт шиферної покрівлі та капітальний ремонт щодо заміни вікон у ЦДТ «Надія».

   На 100% забезпечені підручниками учні 1, 3, 6, 8, 9, 10 класів. На 97,7 % - учні 2 класів, на 99,9 % - учні 5 класів, 7 класи - на 96,2 %, 11 класи - 98,2 %, 4 класи - 73,6 %. Здійснюється планове надходження підручників для 7 класів, які замовлені закладами загальної середньої освіти. Першочергово підручниками забезпечуються учні пільгових категорій: діти-сироти, діти з особливими освітніми потребами, діти, позбавлені батьківського піклування.

   За рахунок коштів міського бюджету організовано безкоштовне харчування 295 учнів та 136 вихованців дошкільних закладів, які є пільговими категоріями, серед них: діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування; учні 1-11 класів із малозабезпечених сімей; учні, батьки яких загинули або проходять військову службу в зоні проведення ООС; діти-інваліди; учні з особливими освітніми потребами, які навчаються в класах з інклюзивним навчання. Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення безкоштовним харчуванням дітей внутрішньо переміщених осіб»  з 20.05.2020 безкоштовно харчуються 98 учнів шкіл та 40 вихованців дошкільних закладів, які є внутрішньо переміщеними особами чи дітьми, які мають статус постраждалих  унаслідок воєнних дій.

   З 50% знижкою від встановленої вартості з відшкодуванням різниці за рахунок коштів міського бюджету організовано харчування для 350 учнів та 118 вихованців дошкільних закладів, серед них: учні та вихованці, батьки яких мають статус учасника бойових дій, ветерана війни-учасника війни; які мають статус потерпілих від Чорнобильської катастрофи, діти з багатодітних сімей.

   Крім того, з 01.10.2020 в закладах освіти міста безкоштовним харчуванням буде забезпечено дітей загиблих шахтарів.

    Підготовка до нового навчального року закладів загальної середньої освіти в умовах карантину проводилася відповідно до постанови Головного санітарного лікаря України та рекомендацій МОН від 29.07.2020 № 1/9-406. Кожна школа затвердила на педагогічних радах свої правила роботи. Розроблено змішаний розклад початку навчальних занять та перерв для різних класів; графік допуску учнів до закладу (задіяні всі входи/виходи); графік харчування (за столом прийматимуть їжу не більше 4 осіб). З метою уникнення скупчення в їдальні для реалізації буфетної продукції ТОВ «Гарна страва» організовує окремі буфети поза межами їдальні. Для полегшення організації двостороннього руху коридорами, на підлозі на всіх поверхах зроблено розмітку з напрямками руху у вигляді кольорових наліпок-стрілок. Для мінімізації пересування учнів між навчальними кабінетами у деяких школах відмінено кабінетну систему. Адміністраціями шкіл розроблено алгоритм дій у випадку надзвичайної ситуації, пов'язаної із коронавірусною хворобою.

   З метою виконання рекомендацій Головного санітарного лікаря у закладах здійснюються такі заходи: медичними працівниками школи проведено навчання працівників щодо використання засобів індивідуального захисту, їх утилізації; заведено журнали проведення щоденної термометрії працівників; підготовлені спеціальні приміщення для тимчасового перебування учасників освітнього процесу у разі виявлення в них симптомів ГРЗ та/або підвищеної температури; медичні пункти забезпечено медичними масками, безконтактними термометрами; організовано місця для обробки рук антисептичними засобами; санітарні кімнати забезпечені рідким милом, паперовими рушниками; працівників забезпечено медичними масками на 5 робочих днів із розрахунку 1 на 3 години; для збору використаних засобів індивідуального захисту розташовано окремі контейнери; на подвір'ях деяких шкіл облаштовано майданчики для проведення занять на відкритому повітрі.

  На офіційному сайті кожної школи розміщено інформацію щодо роботи в умовах карантину (посилання: http://persh.osv.org.ua/news/09-27-19-31-08-2020/).

    На виконання протиепідемічних заходів у закладах освіти витрачено понад 97 тис. грн коштів міського бюджету. На ці кошти придбано: 50 літрів деззасобу, 29 дозаторів ліктьових, 34 кг дезактіну, 85 літрів антисептику, 19 безконтактних термометрів, 4750 масок, 10 захисних екранів.

 Цього дня, члени виконкому прийняли рішення про затвердження інформаційних і технологічних карток адміністративних послуг управлінь та відділів виконавчого комітету  Першотравенської міської ради, які надаються через відділ (центр) надання адміністративних послуг. З повним переліком адмінпослуг, що надаються через ЦНАП, можна ознайомитися на офіційному сайті Першотравенської міської ради у рубриці «Відділ (центр) надання адміністративних послуг».

    Також члени виконкому погодили річний план виробництва, транспортування та постачання теплової енергії Першотравенського МЖКП на 2020 рік і визначили кандидатури для нагородження Грамотою виконавчого комітету Першотравенської міської ради з нагоди Дня працівників освіти.

  З метою увіковічення пам'яті загиблих захисників України прийнято рішення про встановлення пам'ятного знаку загиблим воїнам АТО  в м. Першотравенську на меморіалі Слави.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

30092053009206

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2021 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді