Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Виконавчий комітет прийняв рішення про початок опалювального періоду

  20102020 жовтня під головуванням очільниці міста Оксани Вінницької відбулось чергове засідання виконавчого комітету Першотравенської міської ради. Цього дня члени виконкому розглянули 20 нагальних питань.

  На початку засідання було прийнято рішення про початок опалювального періоду 2020-2021 років у місті Першотравенську. Відповідно до прийнятого рішення  опалювальний сезон розпочнеться з 21 жовтня 2020 року о 00.00 год. та закінчиться з настанням відповідних погодних умов.

    Директор міського житлово-комунального підприємства Ірина Кривенко зазначила про повну готовність міста до нового опалювального періоду. З її слів, всі необхідні заходи виконані в повному обсязі.

   Заступник начальника Першотравенського управління праці та соціального захисту населення Світлана Ванжа доповіла про стан травматизму невиробничого характеру за 9 місяців 2020 року. Вона зазначила, що за звітний період зареєстровано 1337 випадків травм невиробничого характеру, в тому числі за участю мешканців міста - 1035 випадків; працівників шахт, які мешкають не в місті - 131; жителів Миколаївської громади - 171 випадок. У порівнянні з аналогічним періодом 2019 року кількість травм невиробничого характеру збільшилась  на  96 випадків. Згідно з аналізом стану невиробничого травматизму серед мешканців міста Першотравенська у порівнянні з минулим роком травматизм зріс на 53 випадки.

   Найбільш поширені причини побутового травматизму серед дорослих: випадкова дія неживих механічних сил - 418; падіння - 707 випадків; дорожньо-транспортні пригоди - 42 випадки.

   Відмічається збільшення нещасних випадків, які сталися серед дітей та підлітків. Усього зареєстровано 265 випадків. У порівнянні з минулим роком дитячий травматизм зріс на 27 випадків. Згідно з аналізом стану травматизму серед дітей - мешканців міста Першотравенська у порівнянні з минулим роком травматизм зріс на 21 випадок.

  Основні причини травм у дітей та підлітків: падіння - 161 випадок; випадкова дія неживих механічних сил - 61.

  Аналіз обставин, за яких відбулися нещасні випадки, вказує, що основними причинами травмування є особиста необережність людей під час пересування та необачність при виконанні домашньої роботи, ремонту.

   Також Світлана Ванжа поінформувала про підсумки виконання міської програми оздоровлення та відпочинку дітей міста Першотравенська за 9 місяців поточного року. За її словами, у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID–19), на базі закладів середньої освіти міста табори відпочинку цьогоріч не відкривалися. З початком уведення карантину з 18 березня 2020 року було призупинено оздоровлення дітей. У серпні дитячі оздоровчі табори розпочали роботу з оздоровлення дітей пільгових категорій.    Оздоровлення та відпочинок дітей забезпечено за кошти міського, обласного та державного бюджетів. Було оздоровлено 61 дитину пільгових категорій.

   До дитячого оздоровчого табору «Молода гвардія» м. Бердянська за кошти міського бюджету в серпні 2020 року було направлено 39 дітей із числа дітей-сиріт та дітей з дитячих будинків сімейного типу, на що спрямовано 312 тис. грн.

   До дитячого оздоровчого центру соціальної реабілітації санаторного типу «Перлина Придніпров’я» було направлено 15 дітей, з них 11 дітей з багатодітних сімей, 2 дитини, батьки, яких є учасниками бойових дій, та дві, які постраждали від Чорнобильської катастрофи.

   До міжнародного дитячого центру «Артек» було направлено 3 дітей,  з них 2 дитини з багатодітної родини і 1 - з інвалідністю.

   До українського дитячого центру «Молода гвардія» було направлено 4 дітей з багатодітної родини.

   У жовтні продовжується робота з оздоровлення дітей міста. До кінця року планується оздоровлення дітей пільгових категорій згідно з планом-розподілом путівок.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2020 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді