Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Першотравенська міська лікарня отримала від Фонду Ріната Ахметова три апарати штучної вентиляції легенів

2210202  22 жовтня представники компанії ДТЕК передали міській лікарні три апарати штучної вентиляції легенів виробництва Франції. Наразі це обладнання вкрай необхідне для медиків, які рятують життя хворим на пневмонію та COVID-19.

Адже Першотравенська опорна лікарня надає допомогу мешканцям сусідніх населених пунктів шахтарського регіону.  Відтепер лікарня має 6 сучасних апаратів ШВЛ, які допоможуть лікарям ефективно рятувати тяжкохворих. Лікарі відділення анестезіології та інтенсивної терапії пройшли необхідне  навчання щодо користування обладнанням. Ці апарати прості у використанні та в значній мірі виключають людський фактор. За допомогою інтелектуального режиму апарат сам аналізує стан пацієнта та вибирає найбільш оптимальний рівень подачі кисню.

            Міський голова Оксана Вінницька та директор міської лікарні Тамара Турчак висловили представникам Фонду Ріната Ахметова і компанії ДТЕК велику вдячність за безцінне обладнання. Адже від наявності сучасних апаратів залежить якісна медична допомога пацієнтам з ускладненнями COVID-19.

Довідково: У лютому Рінат Ахметов об’єднав ресурси свого бізнесу, зокрема ДТЕК, та виділив 300 мільйонів гривень на допомогу країні в боротьбі з COVID-19. Це найбільший внесок одного благодійника в державну медицину України. З початку пандемії регіональні лікарні Івано-Франківщини, Львівщини, Дніпропетровщини, Луганщини, Донеччини та Енергодара вже отримали від Фонду Ріната Ахметова та компанії ДТЕК 65  апаратів ШВЛ.

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2020 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді