Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Північний район без темряви

        181120Коли світловий день стає коротким, особливо важливо, щоб зовнішнє освітлення у місті було якісним. Були часи, коли вуличне освітлення в Першотравенську було справжньою проблемою, тож кишенькові ліхтарики користувались у містян посиленим попитом.

Вже декілька років вулиці і двори нашого шахтарського міста поступово починають освітлюватися сучасними світлодіодними ліхтарями, що є комфортним і придає місту сучасного вигляду. Багато років поринав у темряву і північний район міста, однак наразі тут все по-іншому. Влітку минулого року велись роботи щодо освітлення парку за БКМ «Україна», а тепер сучасні ліхтарі освітлюють і вулицю Театральну, двори на вулицях Кобзаря та Парковій.

             Між будинками 9 та 11 на вулиці Молодіжній встановили додаткову електроопору з чотирма ліхтарями. Вони гарно освітлюють дитячий майданчик та доріжку, якою ходить багато людей. Замінили старі ліхтарі на світлодіодні й біля будинків 9 та 13 на вулиці Кобзаря. Також зробили освітлення й на нещодавно відремонтованому спортивному майданчику - тепер тут можна тренуватись навіть у вечірній час.  

        Виконання робіт, які здійснюють робітники Першотравенського МЖКП, та придбання лед-світильників фінансується коштами з міського бюджету в рамках програми «Реформування і розвиток житлово-комунального господарства міста Першотравенська на 2020-2022 роки».                                                                                                                                                                                        Відділ з питань внутрішньої політики та інформації 

18112011811202

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2020 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді