Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

21 листопада – День Гідності та Свободи

Шановні першотравенці!

       211120Відзначення Дня Гідності і Свободи – це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе.

          З 2014 року  21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи на честь двох революцій - Помаранчевої 2004 року та Революції Гідності, яка змінила країну в листопаді 2013 року.  Гідність і свобода – це цінності, за які українці боролися протягом усіх віків та готові відстоювати тепер і завжди. 

Революція Гідності відбулася не лише в політичному житті країни. Передусім вона відбулась у нас самих, у нашій свідомості. Для всіх нас Україна – територія гідності і свободи. Ми відродилися як сучасна європейська нація, нація гордих, вільних і відповідальних громадян, здатних відстояти свою свободу і державність своєї країни.

21 листопада - це день, коли ми думаємо про майбутнє, але, водночас, пам’ятаємо тих, хто віддав життя в боротьбі за це майбуття.

    Люди, які ціною власного життя змінили історію України, активісти, які полягли на Майдані, були з різних куточків України, різних національностей, різного віку й віросповідання, різних професій. Але їх назавжди об’єднала любов до України.

    Сьогодні ми висловлюємо велику вдячність всім тим, хто в листопаді 2013 року - лютому 2014 року постав на захист демократичних цінностей, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

    З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи щиро вітаю всіх, хто відстояв перемогу Революції Гідності. Всіх, хто боронив і продовжує боронити рідну землю від російського агресора.

     Бажаю всім першотравенцям мирного неба, добробуту й родинної злагоди, віри в щасливе майбутнє Української держави.

    Нехай здійснюється закладена славетними історичними подіями велична мета сучасності - успішна розбудова економічної, духовно багатої, вільної і демократичної України!

    Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі! Слава Україні!

Оксана Вінницька, міський голова

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2020 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді